« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale ostrołęckich ratowników (zdjęcia)

Dwa złote medale i jeden srebrny to osiągnięcia zawodniczek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego „WOPR –OS” w Ostrołęce, które w minioną niedzielę (22.08) wystartowały w maratonie pływackim w Żyrardowie. Na starcie maratonu, który rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych i uzależnionych od tych kategorii dystansach stanęło kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z całego kraju.


Zawodniczki z Ostrołęki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych : do lat 16 na dystansie 1000 m (Magdalena Bobrowska i Olga Małkowska) i kategorii open na dystansie 2000 m (Zuzanna Piersa) Podopieczne Dariusza Małkowskiego Prezesa „WOPR – OS” po raz kolejny pokazały wysoką klasę zwyciężając w swoich kategoriach. W kategorii junior (do lat 16) Magdalena Bobrowska – złoty medal, Olga Małkowska – srebrny medal, w kategorii open Zuzanna Piersa – złoty medal.

 

Zdaniem Dariusza Małkowskiego medale zdobyte przez nasze zawodniczki tym bardziej cieszą, bo zostały zdobyte w okresie gdzie praktycznie trwa przerwa w treningach, których wznowienie planowane jest na początku września. Z trójki tych zawodniczek jedynie z Magdaleną Bobrowską, która otrzymała powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i już w najbliższym czasie będzie reprezentowała Polską na zawodach w Kopenhadze, trenujemy od kilkunastu dni – powiedział Dariusz Małkowski

 

Prezes „WOPR - OS” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z ratownictwem wodnym i uzyskać stopień młodszego ratownika WOPR lub też podwyższyć posiadane już kwalifikacje na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 10 września o godzinie 12.00 na Plaży Miejskiej w Ostrołęce (domek ratownika)

 

Zobacz zdjęcia - Maraton pływacki w Żyrardowie (22.08.2011)

Odsłon: 6235
Komentarzy: 4
22:14, 30.08.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

» Wasze komentarze

Ratownik @ 11:58, 31.08.2011r. IP: *.*.90.102

Brawo...... oby tak dalej

skutek @ 15:21, 31.08.2011r. IP: *.*.164.161

Brawo, brawo. Śliczne i wysportowane dziewczyny.

radek @ 15:59, 31.08.2011r. IP: *.*.136.185

zdjęcie nr11 zerknijcie na kobiete w czerwonym stroju

do Antek @ 19:37, 31.08.2011r. IP: *.*.249.44

albo Ratownik albo Antek, IP masz te same
radek co masz do tej babki w czerwonym?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo