« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale ostrołęckich ratowników (zdjęcia)

Dwa złote medale i jeden srebrny to osiągnięcia zawodniczek Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego „WOPR –OS” w Ostrołęce, które w minioną niedzielę (22.08) wystartowały w maratonie pływackim w Żyrardowie. Na starcie maratonu, który rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych i uzależnionych od tych kategorii dystansach stanęło kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników z całego kraju.


Zawodniczki z Ostrołęki rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych : do lat 16 na dystansie 1000 m (Magdalena Bobrowska i Olga Małkowska) i kategorii open na dystansie 2000 m (Zuzanna Piersa) Podopieczne Dariusza Małkowskiego Prezesa „WOPR – OS” po raz kolejny pokazały wysoką klasę zwyciężając w swoich kategoriach. W kategorii junior (do lat 16) Magdalena Bobrowska – złoty medal, Olga Małkowska – srebrny medal, w kategorii open Zuzanna Piersa – złoty medal.

 

Zdaniem Dariusza Małkowskiego medale zdobyte przez nasze zawodniczki tym bardziej cieszą, bo zostały zdobyte w okresie gdzie praktycznie trwa przerwa w treningach, których wznowienie planowane jest na początku września. Z trójki tych zawodniczek jedynie z Magdaleną Bobrowską, która otrzymała powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i już w najbliższym czasie będzie reprezentowała Polską na zawodach w Kopenhadze, trenujemy od kilkunastu dni – powiedział Dariusz Małkowski

 

Prezes „WOPR - OS” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z ratownictwem wodnym i uzyskać stopień młodszego ratownika WOPR lub też podwyższyć posiadane już kwalifikacje na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 10 września o godzinie 12.00 na Plaży Miejskiej w Ostrołęce (domek ratownika)

 

Zobacz zdjęcia - Maraton pływacki w Żyrardowie (22.08.2011)

Odsłon: 6183
Komentarzy: 4
22:14, 30.08.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

W niedzielę otwarcie lodowiska w Ostrołęce. Znamy ceny

Od niedzieli 9 lutego ostrołęczanie i będą mogli skorzystać z lodowiska. Poznaliśmy ceny za wynajem łyżew, pingwina do nauki jazdy oraz wstęp na lodowisko. Tafla lodu będzie miała około 25 m długości. Na powierzchni 500 m kw. jednocześnie będzie mogło jeździć około 50 osób.

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Przyznano pieniądze na sport! Narew Ostrołęka z największą dotacją

Miasto przeznaczy w tym roku na sport 1,3 mln złotych. Pieniądze podzielono na trzy zadania - dla dzieci i młodzieży, seniorów i organizację imprez sportowo-rekreacyjnych. Największa dotacja zostanie przelana na konto MZKS Narew 1962 Ostrołęka - 180 tys. zł.

» Wasze komentarze

Ratownik @ 11:58, 31.08.2011r. IP: *.*.90.102

Brawo...... oby tak dalej

skutek @ 15:21, 31.08.2011r. IP: *.*.164.161

Brawo, brawo. Śliczne i wysportowane dziewczyny.

radek @ 15:59, 31.08.2011r. IP: *.*.136.185

zdjęcie nr11 zerknijcie na kobiete w czerwonym stroju

do Antek @ 19:37, 31.08.2011r. IP: *.*.249.44

albo Ratownik albo Antek, IP masz te same
radek co masz do tej babki w czerwonym?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo