Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Puchar Polski: Bartnik rozbił Orz (zdjęcia)

Kolejne dobre spotkanie w nowym sezonie rozegrali piłkarze Bartnika Myszyniec, którzy tym razem w spotkaniu I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka pokonali Orz Goworowo 4:0. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego od pierwszych minut byli zespołem lepiej poukładanym i stwarzali więcej sytuacji strzeleckich.

Pierwsze trafienie dla drużyny Bartnika zdobył w dwunastej minucie meczu Artur Warych. Jeszcze przed końcem pierwszej odsłony meczu kolejnego gola dołożył niezwykle aktywny Daniel Niksa. Goście nadal atakowali, a na efekty nie trzeba było zbyt długo czekać. Kolejne bramki dołożyli Rafał Lemański i Mateusz Warych pieczętując pewne i efektowne zwycięstwo Bartnika.

I runda Pucharu Polski

Orz Goworowo - Bartnik Myszyniec 0:4 (0:2)
Bramki: Artur Warych 12. Daniel Niksa 42. Rafał Lemański 58. Mateusz Warych 70.

Orz Goworowo - Bartnik Myszyniec 0:4 (31.08.2011)

Odsłon: 2777
Komentarzy: 11
19:49, 31.08.2011r.

Narew jeszcze wierzy? Trzeba wygrać w stolicy

W tym momencie zespół z Ostrołęki ma 10 punktów straty do drugiej w tabeli Makowianki Maków Mazowiecki. Do końca sezonu pozostało kilka kolejek. Jeśli podopieczni Marcina Gałązki chcą przeskoczyć w tabeli rywala i wywalczyć awans do IV ligi, nie mogą się pomylić. Pierwsza próba z Polonią II.

Starsi panowie grają w piłkę. Jak to się zaczęło? (zdjęcia)

Weterani kurpiowskiej piłki nożnej odpoczywają przed rundą rewanżową. Na boiska wracają do długim weekendzie majowym. Jak to wszystko się zaczęło!? Panowie spotykali się i grali wieczorami na lokalnych boiskach. Były to luźne, męskie spotkania i brakowało systematycznej punktowej rywalizacji. Mirosław Lesiński (Kolesie Kadzidło) lokalny działacz sportowy wpadł na pomysł rozpisania ligi dla oldbojów.

ULKS Ołdaki, Rzekunianka i Kurpik u siebie

Kto ma wolny weekend może wybierać spośród wielu spotkań, które odbędą się w naszym powiecie. ULKS Ołdaki zagra z GKS-em Strzegowo. Rzekunianka powalczy z Konopianką, zaś Kurpik z Tęczą.

Derby w Łysych. Świt zagra ui siebie. Narew II na wyjeździe

Przed piłkarzami w Klasie A już 19. kolejka. Najciekawiej będzie w Łysych. GKS zagra z Bartnikiem Myszyniec. Świt Baranowo powalczy przed własną publicznością z Mławianką II Mława, zaś Narew II wybierze się na bój z KS-em Pniewo.

Orz odbije sobie występ w Pułtusku?

Przed piłkarzami Bartosza Dziełaka mecz wyjazdowy. W sobotę o godz. 12:00 Orz Goworowo powalczy na boisku Pełty Karniewo. Przed tygodniem nasi ulegli 1:2 Nadnarwiance II Pułtusk.

Darek @ 22:39, 31.08.2011r. IP: *.*.171.56

Hahhahaa

orzeł @ 09:07, 01.09.2011r. IP: *.*.224.81

trenerowi jeszcze podnieście pobory

jarka @ 10:32, 01.09.2011r. IP: *.*.169.98

Marczak za mało zarabia i dlatego przegrywają, ciekawe co na to zarząd?

lol @ 11:29, 01.09.2011r. IP: *.*.210.41

wystarczy ze w sypniewie dobrze zarabiaja;) grajcie tam sobie i won od nas;) a od trenera wara!

trybuny od cmentarza @ 11:49, 01.09.2011r. IP: *.*.229.21

nie ma to jak trener ucieka 15 minut przed końcem meczu by tego nie oglądać, spoko się wam gra w tym goworowie

ads @ 12:13, 01.09.2011r. IP: *.*.48.241

trener nie ucieka tylko uprzedzil nas przed meczem ze bedzie musial troszke wczesniej jechac

hehe @ 16:17, 01.09.2011r. IP: *.*.17.100

Ludzie zrozumcie w koncu, ze z Waldemarem nic nie osiagniecie..on pieknie opowiada, roztacza wspaniale wizje ale trener juz z niego zaden...ale w sumie wywalajcie dalej kase w bloto :)

remek @ 21:25, 01.09.2011r. IP: *.*.164.175

Jak tak madrze mowisz to powiedz czy wg ciebie w naszym regionie jest jakis prawdziwy trener lepszy od Marczaka ktory chcialby pracowac w Goworowie?

black @ 22:07, 01.09.2011r. IP: *.*.17.100