« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pekpol zaprasza na turniej o puchar prezydenta

Prezydent Miasta Ostrołęki, Autonomiczne Stowarzyszenie Piłki Siatkowej "Net" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Turniej odbędzie się w dniach 17-18 września w hali im. Arkadiusza Gołasia. Wstęp wolny na wszystkie mecze.


Chcieliśmy również bardzo serdecznie zaprosić wszystkich kibiców oraz przedstawicieli mediów na prezentację zawodników Pekpolu Ostrołęka. Odbędzie się ona 18 września (niedziela) w sali sportów walki hali im. Arkadiusza Gołasia o godzinie 11.30 (po meczu Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki).

 

ORGANIZATORZY:

Prezydent Miasta Ostrołęki
ASPS "NET" Ostrołęka
MOSiR Ostrołęka

UCZESTNICY:

Camper Wyszków - II liga
Jadar Siedlce - I liga
Ślepsk Suwałki - I liga
Pekpol Ostrołęka - I liga

 

PROGRAM TURNIEJU:

sobota, 17.09.2011 r.

17.00: Jadar Siedlce - Ślepsk Suwałki
18.30: Uroczyste Otwarcie Turnieju
19.00: PEKPOL OSTROŁĘKA - Camper Wyszków

niedziela, 18.09.2011 r.

10.00: PEKPOL OSTROŁĘKA - Ślepsk Suwałki
11.30: Prezentacja drużyny Pekpol Ostrołęka /spotkanie z kibicami - sala sportów walki/

12.00: Jadar Siedlce - Camper Wyszków
14.00: Ślepsk Suwałki - Camper Wyszków
16.00: PEKPOL OSTROŁĘKA - Jadar Siedlce
17.30: Uroczyste Zakończenie Turnieju

 

Po turnieju wręczone zostaną puchary i wyróżnienia zarówno drużynowe (zależnie od zajętych miejsc) jak i indywidualne (najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn oraz MVP całego turnieju). SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Odsłon: 2218
Komentarzy: 0
13:53, 14.09.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo