Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Nieskuteczna Korona, Troszyn poległ w Nowym Mieście

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka pokonali w meczu przed własną publicznością Iskrę Krasne 2:1. Bramki dla ekipy żółto-niebieskich strzelili Paweł Kuzia i Michał Nosek. Rozmiary zwycięstwa powinny być zdecydowanie większe, ale podopieczni Tomasza Słowika i Roberta Sokoła zagrali niezwykle nieskutecznie i nie potrafili wykorzystać kilku sytuacji sam na sam.

Fatalną druga połowa meczu przesądziła z kolei o wysokiej porażce KS CK Troszyn w wyjazdowej konfrontacji z Soną Nowe Miasto. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po trafieniu w doliczonym czasie pierwszej odsłony meczu. Tuż po zmianie stron podwyższyli na 2:0 i wówczas honorowe trafienie zdobył Piotr Szczechowicz. Niestety Sona w kolejnych minutach meczu strzeliła cztery bramki i pokazała, że jest zespołem wyraźnie lepszym.

Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 2:1 (1:0)
Bramki: Kuzia 8. Nosek 62. - 75.
Korona: Szczechowiak - Górski, Polak, Manowski, Rychlik, Wysocki, Nosek (70. Bałas), Nowak (65. Nadrowski), Rupacz, Sokół (85. Słowik), Kuzia (50. Kubat)

Sona Nowe Miasto - KS CK Troszyn 6:1 (1:0)

Bramki: 45. 49. 66. 70. 81. 89. - Szczechowicz 61.