« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Startuje kolejna edycja ligi OLS

Już w sobotę, 8 października zawodnicy z naszego miasta i okolic zainaugurują rozgrywki w V edycji Ostrołęckiej Ligi Siatkówki. Tegoroczna edycja zapowiada się tym bardziej emocjonująco, gdyż zostanie rozegrana tylko jedna runda. A zawodnicy będą musieli wykazać się szczególnymi umiejętnościami, tak, aby nie oddać przeciwnikowi cennych punktów.


Za wygrany mecz (2:0) drużyna otrzymuje 3 punkty, za wygrany mecz (2:1) drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrany mecz (1:2) drużyna otrzymuje 1 punkt, w przypadku porażki 0:2 drużyna otrzymuje 0 punków, walkower 0 punktów.

O kolejności miejsc decydują:
1. Większa liczba zdobytych punktów
2. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwa zespoły decydują:
A/ zdobyte sety, B/ różnica małych punktów
3. W przypadku uzyskania równej liczby punktów, setów i małych punktów przez dwie lub więcej zespołów decydują bezpośrednie wyniki między zespołami

Plan spotkań 1. kolejki OLS:
Godz. 13.30 KM PSP Ostrołęka - Pogotowie Gazowe
Godz. 14.30 Uroczyste otwarcie
Godz. 14.40 Wenus Meble - Arka Team
Godz. 15.40 Huragan - Ljecim Pędzim
Godz. 16.40 Barwa - Moto Kameko

 

Wszystkie spotkania w sali sportowej ZSZ nr 1

Odsłon: 976
Komentarzy: 0
09:57, 08.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo