Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Nike przegrało z Politechniką (zdjęcia)

Siatkarki Eko Energia Nike Ostrołęka doznały porażki w meczu przed własną publicznością z Politechniką Warszawską 0:3. Podopieczne trenera Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego jedynie w dwóch pierwszych setach potrafiły nawiązać walkę o zwycięstwo.

Uległy w setach do 21 i 20, ale fatalnie zaprezentowały się w trzeciej partii meczu, ulegając do 14. W efekcie po trzech spotkaniach mają na koncie trzy punkty.

Eko Energia Nike Ostrołęka - Politechnika Warszawska 0:3 (21:25, 20:25, 14:25)
Nike: Kupisz, Iwaniuk, Przybyłek, Zyśk, Rapucha, G. Borawska, Skiba oraz Surawska, Sobotka, Turek

Eko Energia Nike Ostrołęka - Politechnika Warszawska (08.10.2011)

Odsłon: 1218
20:35, 08.10.2011r.

Volley z kompletem punktów! (zdjęcia, wideo)

Z dobrej strony zaprezentowali się siatkarze Volleya we wczorajszym meczu ligowym rozegranym w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty pokonali UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0.

Volley zmierzy się z Olimpijczykiem Mszczonów

Niezwykle ważne spotkanie czeka podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty w sobotnie popołudnie. W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce siatkarze ostrołęckiego Volleya podejmą UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty na dobre zadomowili się na parkietach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. We wczorajszym pojedynku ostrołęccy siatkarze pokonali na wyjeździe MUKS Volley Płock 3:0 i odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu.

Volley wygrywa w trzech setach

Podczas wczorajszego popołudni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalom ze stolicy kraju.

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

W czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrają zaległe spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Rywalem ostrołęckiego Volleya będzie WKS Astra Warszawa. Mecz wyjątkowo odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów.