Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Niespodzianka w Rzekuniu! Rzekunianka pokonała Wieczfniankę

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej odnieśli piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonując w meczu na boisku przy ulicy Miłej Wieczfniankę Wieczfnia 4:1. Podopieczni Pawła Samsela rozegrali świetne zawody i zaskoczyli zarówno rywali, jak i samych kibiców przybyłych na ten mecz.

Prowadzenie gospodarzom po kwadransie gry dał Łukasz Nakielski wykorzystując dobrą sytuację bramkową. Kolejne trafienia gospodarze zaliczyli po przerwie, a autorami bramek byli Piotr Karczewski, Łukasz Sejda i Robert Jaskólski. W drugiej połowie meczu Daniel Woźniak obronił rzut karny. W efekcie Rzekunianka wraca do realnej gry o utrzymanie w lidze.

Rzekunianka Rzekuń - Wieczfnianka Wieczfnia 4:1 (1:0)

Bramki: Nakielski, Karczewski, Sejda, Jaskólski