Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Tęcza uległa Makowiance, Troszyn poległ z Sypniewem

Bardzo ciekawe niedzielne pojedynki obejrzeli kibice w Łysych i Troszynie. W pierwszym ze spotkań piłkarze Tęczy przegrali z Makowianką Maków Mazowiecki 2:3, a losy meczu rozstrzygnęły się już praktycznie po 45 minutach. Hattrickiem popisał się bowiem były zawodnik Narwi Michał Pragacz.

Po zmianie stron gospodarzy stać było na trafienia Łukasza Muracha i Marka Cichego, ale było to wszystko na co pozwolił drużynie z Łysych zespół wicelidera rozgrywek. W Troszynie z kolei miejscowy Klub Sportowy przegrał ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie z Orłem Sypniewo 2:4.

kibic @ 11:59, 24.10.2011r. IP: *.*.94.76

oglądałem mecz troszyn sypniewo byłdobry mecz ale ten sędzia był NIE SPRAWIEDLIWY pokazał jedną zółta kartke a powinno przynajmniej zejść 2 ze sypniewa.

kibic @ 12:22, 24.10.2011r. IP: *.*.229.21

a to chyba nie zauwarzyłes ze ten z troszyna o najdłuższych rencach tez powinien wyleciec z bojiska

@ 12:51, 24.10.2011r. IP: *.*.12.38

tecza mogla doprowadzic do remisu w ostatniej minucie ale niestety nasz zapastnik sie potknal i przewrocil w polu karnym idac na bramkarza...

leon @ 13:23, 24.10.2011r. IP: *.*.62.106

HIT idzie na awans

juzew @ 14:02, 24.10.2011r. IP: *.*.108.49

czekamy na derby, i kibiców hitu

miły @ 15:20, 24.10.2011r. IP: *.*.78.155

Do MO może napiszcie na co było stac makowianke w 2 połowie, bo poza nielicznymi kontami nie zrobili nic, więc wiecej obiektwyności przy pisaniu takich art.

jozek @ 17:58, 24.10.2011r. IP: *.*.195.18

Tęcza w drugiej połowie ich cisnęła że szok, tylko Pragi coś robił, szczęście że wygrali. HID bez problemu ich ogra.

kibic @ 18:11, 24.10.2011r. IP: *.*.208.42

Oby tak dalej!!! Rzekunianko

kibic @ 18:19, 24.10.2011r. IP: *.*.41.141

byłeś chyba na innym meczu a karny dla makowianki 2 połowie sędzia sam powiedział że się pomylił ze powinien pokazać a ile mieli kontr w 2 połowie przyznam ze tęcza była lepsza ale w1 połowie nieistniała

jozek @ 20:26, 24.10.2011r. IP: *.*.195.18

Faktycznie na innym meczu, tęcza w pierwszej połowie 2 sam na sam, mnóstwo dośrodkowań, 4 rzuty rożne przy jednym makowa, fakt bo Pragi uderzył 3 razy i zamienil to na bramki, no i łyse częściej przy piłce, ale według ciebie nie istnieli hehe. karny?? symulacja raczej, bark w bark, jakby takie karne gwizdali to po 10 w meczu by było. tak czy siak dobry mecz z obu stron, no i emocjonujacy do końca, pozdro dla makowianki i tyle w temacie.

kibic @ 20:57, 24.10.2011r. IP: *.*.41.141

to wychodzi na to ze macie nie skutecznych napastników albo makowianka ma dobrego bramkarza a po zatym nie gra się na sytóacje tylko to co w bramce tak mecz był na dobrym poziomie pozdrawiam a cz hit ogra tak łatwo makowianke to zobaczymy

KIBOL @ 22:05, 24.10.2011r. IP: *.*.31.162

A ja wam powiem ze Sypniewo mnie zaskakuje myslałem ze na dnie tabeli a tu juz parawie Łyse doganiają:) no no ladny start jak na baniaminka:) a z tego co wiem to nawet trenera nie mają...

ernest @ 22:15, 24.10.2011r. IP: *.*.33.232

troszyn to najlepsza drużyna jak nie ma z kim grac.tak dalej chłopy .aby do maja.

lampard @ 05:32, 25.10.2011r. IP: *.*.155.76

toć pyskło nas trenuje;8

leon mesi @ 07:23, 25.10.2011r. IP: *.*.62.106

mnie osobiscie to zalerzy aby z naszego regjonu graly druzyny

do lampard @ 20:55, 25.10.2011r. IP: *.*.29.75

pyskło to nawet na meczu nie był więc jak on może trenować. zreszta nie nadaje się do sypniewa, niech wraca ten co był chociaż był porządek i wszystko ułożone jak należy/