Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Tęcza uległa Makowiance, Troszyn poległ z Sypniewem

Bardzo ciekawe niedzielne pojedynki obejrzeli kibice w Łysych i Troszynie. W pierwszym ze spotkań piłkarze Tęczy przegrali z Makowianką Maków Mazowiecki 2:3, a losy meczu rozstrzygnęły się już praktycznie po 45 minutach. Hattrickiem popisał się bowiem były zawodnik Narwi Michał Pragacz.

Po zmianie stron gospodarzy stać było na trafienia Łukasza Muracha i Marka Cichego, ale było to wszystko na co pozwolił drużynie z Łysych zespół wicelidera rozgrywek. W Troszynie z kolei miejscowy Klub Sportowy przegrał ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie z Orłem Sypniewo 2:4.

09:29, 24.10.2011r.

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Jak informowaliśmy podczas dzisiejszego przedpołudnia, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu dodatkowych meczów w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pomysł nie przypadł do gustu władzom ostrołęckiej Narwi.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

kibic @ 11:59, 24.10.2011r. IP: *.*.94.76

oglądałem mecz troszyn sypniewo byłdobry mecz ale ten sędzia był NIE SPRAWIEDLIWY pokazał jedną zółta kartke a powinno przynajmniej zejść 2 ze sypniewa.

kibic @ 12:22, 24.10.2011r. IP: *.*.229.21

a to chyba nie zauwarzyłes ze ten z troszyna o najdłuższych rencach tez powinien wyleciec z bojiska

@ 12:51, 24.10.2011r. IP: *.*.12.38

tecza mogla doprowadzic do remisu w ostatniej minucie ale niestety nasz zapastnik sie potknal i przewrocil w polu karnym idac na bramkarza...

leon @ 13:23, 24.10.2011r. IP: *.*.62.106

HIT idzie na awans

juzew @ 14:02, 24.10.2011r. IP: *.*.108.49

czekamy na derby, i kibiców hitu

miły @ 15:20, 24.10.2011r. IP: *.*.78.155

Do MO może napiszcie na co było stac makowianke w 2 połowie, bo poza nielicznymi kontami nie zrobili nic, więc wiecej obiektwyności przy pisaniu takich art.

jozek @ 17:58, 24.10.2011r. IP: *.*.195.18

Tęcza w drugiej połowie ich cisnęła że szok, tylko Pragi coś robił, szczęście że wygrali. HID bez problemu ich ogra.

kibic @ 18:11, 24.10.2011r. IP: *.*.208.42

Oby tak dalej!!! Rzekunianko

kibic @ 18:19, 24.10.2011r. IP: *.*.41.141

byłeś chyba na innym meczu a karny dla makowianki 2 połowie sędzia sam powiedział że się pomylił ze powinien pokazać a ile mieli kontr w 2 połowie przyznam ze tęcza była lepsza ale w1 połowie nieistniała

jozek @ 20:26, 24.10.2011r. IP: *.*.195.18

Faktycznie na innym meczu, tęcza w pierwszej połowie 2 sam na sam, mnóstwo dośrodkowań, 4 rzuty rożne przy jednym makowa, fakt bo Pragi uderzył 3 razy i zamienil to na bramki, no i łyse częściej przy piłce, ale według ciebie nie istnieli hehe. karny?? symulacja raczej, bark w bark, jakby takie karne gwizdali to po 10 w meczu by było. tak czy siak dobry mecz z obu stron, no i emocjonujacy do końca, pozdro dla makowianki i tyle w temacie.

kibic @ 20:57, 24.10.2011r. IP: *.*.41.141

to wychodzi na to ze macie nie skutecznych napastników albo makowianka ma dobrego bramkarza a po zatym nie gra się na sytóacje tylko to co w bramce tak mecz był na dobrym poziomie pozdrawiam a cz hit ogra tak łatwo makowianke to zobaczymy

KIBOL @ 22:05, 24.10.2011r. IP: *.*.31.162

A ja wam powiem ze Sypniewo mnie zaskakuje myslałem ze na dnie tabeli a tu juz parawie Łyse doganiają:) no no ladny start jak na baniaminka:) a z tego co wiem to nawet trenera nie mają...

ernest @ 22:15, 24.10.2011r. IP: *.*.33.232

troszyn to najlepsza drużyna jak nie ma z kim grac.tak dalej chłopy .aby do maja.

lampard @ 05:32, 25.10.2011r. IP: *.*.155.76

toć pyskło nas trenuje;8

leon mesi @ 07:23, 25.10.2011r. IP: *.*.62.106

mnie osobiscie to zalerzy aby z naszego regjonu graly druzyny

do lampard @ 20:55, 25.10.2011r. IP: *.*.29.75

pyskło to nawet na meczu nie był więc jak on może trenować. zreszta nie nadaje się do sypniewa, niech wraca ten co był chociaż był porządek i wszystko ułożone jak należy/