« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Chcesz trenować karate? Nic prostszego (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zaprasza na treningi wszystkie chętne dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportu. Treningi w OKKK prowadzą niezwykle doświadczeni szkoleniowcy m.in. Wiesław Orzoł (IV Dan), Artur Orzoł (III Dan) i Krzysztof Ślaski (II Dan). Zobacz jak trenują już teraz młodzi karatecy.


 

Aby zapisać się do sekcji skontaktuj się z sensei Wiesławem Orzołem - tel. 503 011 867

 

Zajęcia odbywają się m.in. w SP 6, SP 10, hali im. Arkadiusza Gołasia, siedzibie klubu przy ulicy Kilińskiego 2B, a także w sąsiednich miejscowościach.

 

Odsłon: 2694
Komentarzy: 5
12:37, 27.10.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

XXX @ 10:18, 28.10.2011r. IP: *.*.8.156

Konkurencja zrobiła swoje, ale trzeba przyznać, że powstanie MKKK przyczyniło się do rozwoju OKKK :-), które umierało, a teraz dostało kubeł zimnej wody na głowę i jest lepiej.

Jam @ 11:03, 28.10.2011r. IP: *.*.4.60

Bo u konkurencji sa treningi TYLKO DLA ORŁÓW!

nanana @ 19:11, 28.10.2011r. IP: *.*.54.2

z tego co pamietam to treningi u senseia Wiesława zawsze były i są dla wszystkich ;) Cała najlepsza kadra zawodnicza tam pozostała więc to świadczy o doświadczeniu. Darujcie sobie zbędne komentarze lepiej zachowajcie je dla siebie ;)

ZORRO @ 21:44, 28.10.2011r. IP: *.*.121.13

Kopia nigdy nie będzie oryginałem.Konkurencja będzie tylko mizerną kopią.Ciąg na kasę nie pokona charyzmy Senseja Wieśka,Arka i Krzyśka oraz Emili.Reszta.to żmije wychowani na własnej piersi i nigdy nie dorównają prawdziwym mistrzom.

www @ 12:31, 31.10.2011r. IP: *.*.166.72

Charyzmy --hahaha , a największa żmija to w OKKK.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo