« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niespodzianki w lidze OLS, lider pokonany

Wenus Meble straciło pozycję lidera
Wenus Meble straciło pozycję lidera

Od bardzo wyrównanego i pełnego emocji spotkania zaczęła się IV kolejka OLS. Huragan oraz Barwa - bo o nich mowa, udowodnili, że między ekipami nie ma ogromnej różnicy. Całe spotkanie od pierwszego gwizdka przebiegało na wyrównanym poziomie, a końcówkę spotkania rozstrzygnęła większa determinacja zawodników Barwy, którzy za wszelką cenę chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo.


Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się zawodnicy Ljecim Pędzim. O ich sile przekonali się zawodnicy Moto Kameko, którzy wyszli na parkiet i byli bezradni w konfrontacji z przeciwnikiem. Wyrównaną walkę Kameko podjęło dopiero w drugiej odsłonie. Trwało to jednak bardzo krótko. Wygrała drużyna Ljecim Pędzim i tym samym przeskoczyła o kilka oczek w tabeli OLS.

 

O wielkim "laniu" można mówić również w przypadku meczu drużyn Wenus Meble - Ljecim Pędzim. Aspirujący do wywalczenia pierwszego miejsca Wenus Meble podejmował beniaminka OLS, który miał bez większego kłopotu zainkasować kolejne punkty i zwiększyć dystans w stosunku do pozostałych drużyn. Stało się zupełnie inaczej. O wielkiej radości może mówić drużyna Ljecim Pędzim, która potrzebowała dwóch setów do rozprawienia się liderem. Wielkim atutem Ljecim Pędzim okazał się Dominik Dmochowski, który niemal bezbłędnie kończył wszystkie piłki.

 

Wyniki sobotnich spotkań 4. kolejki:

Barwa - Huragan 2:1 (27:25, 14:25, 15:11)

Ljecim Pędzim - Moto Kameko 2:0 (25:16, 25:21)

Wenus Meble - Ljecim Pędzim 0:2 (23:25, 21:25)

 

Więcej o rozgrywkach przeczytasz na stronie organizatora zawodów OLS

Odsłon: 1646
Komentarzy: 0
09:09, 01.11.2011r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo