« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT szykuje się do Zimowego Maratonu

Siódma edycja Zimowego Maratonu MTB "Chwała poległym" odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w Makowie Mazowieckim. Zawody te są często pierwszą pozycją w kalendarzu kolarzy MTB naszego regionu. VII Zimowy Maraton MTB "Chwała poległym"organizowany jest przez makowskich działaczy kolarskich związanych z klubem "OlshTeam".


W zawodach ma wystartować m.in. Marek Galiński (wielokrotni mistrz polski w wyścigach Cross-country oraz MTB, czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich). Maraton rozegrany zostanie w dniu 15 stycznia 2012 (niedziela) w Makowie Mazowieckim. Start z Parku Sapera o godzinie 11.25.

Przewidziano dwa dystanse: 43km (dwa okrążenia) i 22 km (jedno okrążenie), a na starcie z pewnością nie zabraknie zawodników Ostrołęka Cycling Team.

Odsłon: 1866
Komentarzy: 4
19:23, 10.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Panzerjager44 @ 10:26, 11.01.2012r. IP: *.*.164.180

Jedziemy, jedziemy! Pierwszy start w roku w styczniu to dobre wejście w nowy sezon kolarski. W Makowie często bywa bardzo ciężko z powodu pogody. W ubiegłym roku mieliśmy bardzo długie całkowicie oblodzone odcinki. Na polach błoto w takiej ilości, że często jechało się po 10-12 km/h, a czasami i mniej. Po wjeździe do lasu za to na dokładkę był przemielony śnieg. Koniec końców można się było ujechać za wszystkie czasy. W tym roku wygląda na to, że warunki atmosferyczne będą łaskawsze dla zawodników. polecam ten wyścig ze względu na niezłą organizację i miła atmosferę, no i można pogadać z Diabłem :)
Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił. Jedno okrążenie jest w stanie przejechać każdy trochę jeżdżący na rowerze. Jeśli ktoś chciałby pojechać do Makowa z OCT proszę o kontakt mailowy lub tel: 660 49 98 98.

rr @ 14:08, 11.01.2012r. IP: *.*.192.138

Jak Diabeł - aktualny trener Mai Włoszczowskiej - zapowiedział udział w imprezie, to nie wypada nie podjąć wyzwania, by spróbować pokonać Go na trasie :)

taaa @ 14:17, 11.01.2012r. IP: *.*.65.18

Taaa :)
zara przyjedzie...

rr @ 15:03, 11.01.2012r. IP: *.*.192.138

W roku 2011 w Makowie był na najwyższym stopniu podium :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo