« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT szykuje się do Zimowego Maratonu

Siódma edycja Zimowego Maratonu MTB "Chwała poległym" odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w Makowie Mazowieckim. Zawody te są często pierwszą pozycją w kalendarzu kolarzy MTB naszego regionu. VII Zimowy Maraton MTB "Chwała poległym"organizowany jest przez makowskich działaczy kolarskich związanych z klubem "OlshTeam".


W zawodach ma wystartować m.in. Marek Galiński (wielokrotni mistrz polski w wyścigach Cross-country oraz MTB, czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich). Maraton rozegrany zostanie w dniu 15 stycznia 2012 (niedziela) w Makowie Mazowieckim. Start z Parku Sapera o godzinie 11.25.

Przewidziano dwa dystanse: 43km (dwa okrążenia) i 22 km (jedno okrążenie), a na starcie z pewnością nie zabraknie zawodników Ostrołęka Cycling Team.

Odsłon: 2059
Komentarzy: 4
19:23, 10.01.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ale mistrzowskie ściganie (zdjęcia)

Ale mistrzowskie ściganie (zdjęcia)

Świetna zabawa na rowerach za nami. W weekend odbyły się I Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie przełajowym MTB. Ścigały się dzieci, rywalizowała młodzież oraz zawodowcy. Honorowy patronat nad imprezą sprawował wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, zaś głównym organizatorem była firma Studio Wnętrz Tomasza Chrostka. Łącznie wystartowało 87 zawodniczek i zawodników.

Nowy klub w mieście

Nowy klub w mieście

16 października odbyło się spotkanie założycielskiego Regionalnego Klubu Kolarskiego "Kurpie" Ostrołęka. Od 18 grudnia klub działa w naszym mieście. Na pierwszym spotkaniu wybrano władze klubu w postaci zarządu oraz komisji rewizyjnej.

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

27 grudnia w samo południe we wsi Teodorowo odbyła się V edycja Kolarskiego Wyścigu Noworocznego. Zmagania zostały przeniesione na wcześniejszy termin ze względu na kwarantannę narodową.

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

» Wasze komentarze

Panzerjager44 @ 10:26, 11.01.2012r. IP: *.*.164.180

Jedziemy, jedziemy! Pierwszy start w roku w styczniu to dobre wejście w nowy sezon kolarski. W Makowie często bywa bardzo ciężko z powodu pogody. W ubiegłym roku mieliśmy bardzo długie całkowicie oblodzone odcinki. Na polach błoto w takiej ilości, że często jechało się po 10-12 km/h, a czasami i mniej. Po wjeździe do lasu za to na dokładkę był przemielony śnieg. Koniec końców można się było ujechać za wszystkie czasy. W tym roku wygląda na to, że warunki atmosferyczne będą łaskawsze dla zawodników. polecam ten wyścig ze względu na niezłą organizację i miła atmosferę, no i można pogadać z Diabłem :)
Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił. Jedno okrążenie jest w stanie przejechać każdy trochę jeżdżący na rowerze. Jeśli ktoś chciałby pojechać do Makowa z OCT proszę o kontakt mailowy lub tel: 660 49 98 98.

rr @ 14:08, 11.01.2012r. IP: *.*.192.138

Jak Diabeł - aktualny trener Mai Włoszczowskiej - zapowiedział udział w imprezie, to nie wypada nie podjąć wyzwania, by spróbować pokonać Go na trasie :)

taaa @ 14:17, 11.01.2012r. IP: *.*.65.18

Taaa :)
zara przyjedzie...

rr @ 15:03, 11.01.2012r. IP: *.*.192.138

W roku 2011 w Makowie był na najwyższym stopniu podium :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo