« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści w Goworowie walczyli o puchar przewodniczącej (zdjęcia)

W goworowskiej hali sportowej zgromadzili się najlepsi w tenisie stołowym, w tym mistrz Światowych Igrzysk Polonijnych Jan Klemendorf. W finale pokonał Sebastiana Kapelewskiego z Łomży. Na podium tuż za nimi uplasował się Grzegorz Kowalczyk z Ostrołęki.


W kategorii wiekowej gimnazjum mistrzem został Wojciech Pietras z Jawor Starych, miejsce drugie zdobył Cezary Zysk z Łomży, zaś trzecie wywalczył Bartłomiej Garwacki z Wólki Brzezińskiej. W kategorii najmłodszych bez większych niespodzianek, czyli Jakub Dudziec z Goworowa. Jakub jest uczniem klasy czwartej i w swym dorobku ma już wiele zwycięstw i jest sportowcem roku gminy Goworowo. W tej kategorii w gronie mistrzów znaleźli się Paweł Stepnowski z Brzeźna i Kamil Kośnik z Czernia.

Spośród dziewcząt mistrzynią została Karolina Fidóra z Goworówka pokonując Katarzynę Gawek z Goworówka. W Otwartym Turnieju Tenis Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goworowo wzięło udział 44 zawodników. Przewodnicząca Karolina Łazicka otwierając turniej podkreśliła, że jako radna nie mają wpływu na wiele rzeczy, choćby na to że, kończą się ferie, ale mogą mieć wpływ na wspieranie rozwoju zainteresowań, szczególnie młodych ludzi. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary sfinansowane przez przewodniczącą rady oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego odbył się na zakończenie ferii w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, a jego koordynatorem była Anna Wachowska instruktor sportu w GOKSiR w Goworowie.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącej Rady Gminy (27.01.2012)

Odsłon: 4846
Komentarzy: 3
08:26, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Marek @ 17:42, 02.02.2012r. IP: *.*.28.144

Bardzo fajna inicjatywa. Gratulacje dla Pani Przewodniczącej Rady Gminy

---MIESZKANIEC @ 21:59, 02.02.2012r. IP: *.*.225.122

Czyżby zmiany w Radzie przyniosły zmianę na lepsze?............ TAK!!!!
pozdr. dla Przewodniczącej i młodej Kadry Rady GM. Goworowo

... @ 18:36, 04.02.2012r. IP: *.*.232.124

Turniej organizowany byl co rok jednak nikt wczesniej sie tym nie interesowal i nie jest to zadna zasluga wladz gminy ktore same sobie słodza w tym miejscu wlasnie
Pozdrawiam kumatych

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo