« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści w Goworowie walczyli o puchar przewodniczącej (zdjęcia)

W goworowskiej hali sportowej zgromadzili się najlepsi w tenisie stołowym, w tym mistrz Światowych Igrzysk Polonijnych Jan Klemendorf. W finale pokonał Sebastiana Kapelewskiego z Łomży. Na podium tuż za nimi uplasował się Grzegorz Kowalczyk z Ostrołęki.


W kategorii wiekowej gimnazjum mistrzem został Wojciech Pietras z Jawor Starych, miejsce drugie zdobył Cezary Zysk z Łomży, zaś trzecie wywalczył Bartłomiej Garwacki z Wólki Brzezińskiej. W kategorii najmłodszych bez większych niespodzianek, czyli Jakub Dudziec z Goworowa. Jakub jest uczniem klasy czwartej i w swym dorobku ma już wiele zwycięstw i jest sportowcem roku gminy Goworowo. W tej kategorii w gronie mistrzów znaleźli się Paweł Stepnowski z Brzeźna i Kamil Kośnik z Czernia.

Spośród dziewcząt mistrzynią została Karolina Fidóra z Goworówka pokonując Katarzynę Gawek z Goworówka. W Otwartym Turnieju Tenis Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goworowo wzięło udział 44 zawodników. Przewodnicząca Karolina Łazicka otwierając turniej podkreśliła, że jako radna nie mają wpływu na wiele rzeczy, choćby na to że, kończą się ferie, ale mogą mieć wpływ na wspieranie rozwoju zainteresowań, szczególnie młodych ludzi. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary sfinansowane przez przewodniczącą rady oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego odbył się na zakończenie ferii w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, a jego koordynatorem była Anna Wachowska instruktor sportu w GOKSiR w Goworowie.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącej Rady Gminy (27.01.2012)

Odsłon: 4880
Komentarzy: 3
08:26, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Murach wicemistrzem. Grał też Szkopek

Duży sukces ostrołęczanina podczas Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie ziemnym. Do walki o medale i puchary stanęło 10 zawodników z pięciu uczelni. Srebro wywalczył Bartosz Murach reprezentujący stołecznych inżynierów.

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dudziec i Piersa w czołówce województwa

Dwóch zawodników z naszego powiatu wystartowało w turnieju tenisa stołowego o Puchar Mazowsza Amatorów. Zmagania odbyły się w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie. Do rywalizacji stanęli: Marcin Dudziec z Jawor Starych oraz Artur Piersa z Czerwina. Jak sobie poradzili?

 

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Podziękowanie dla Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak (weteran ostrołęckiego tenisa ziemnego i były prezydent Ostrołęki w latach 1978–1985 i 1994–1998) został doceniony przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za wybitne zasługi na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.

 

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Masters 2020 rozpoczęty. Kosowski lepszy od Muracha

Najważniejszy turniej sezon już trwa. Od czwartku do niedzieli odbędą się spotkania najlepszych w sezonie 2020 w rankingu open OST. To nie lada gratka dla kibiców tenisa ziemnego oraz dla tych, którzy jeszcze do końca nie są przekonani, że tenis ziemny jest najpiękniejszym sportem na ziemi. 

 

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

» Wasze komentarze

Marek @ 17:42, 02.02.2012r. IP: *.*.28.144

Bardzo fajna inicjatywa. Gratulacje dla Pani Przewodniczącej Rady Gminy

---MIESZKANIEC @ 21:59, 02.02.2012r. IP: *.*.225.122

Czyżby zmiany w Radzie przyniosły zmianę na lepsze?............ TAK!!!!
pozdr. dla Przewodniczącej i młodej Kadry Rady GM. Goworowo

... @ 18:36, 04.02.2012r. IP: *.*.232.124

Turniej organizowany byl co rok jednak nikt wczesniej sie tym nie interesowal i nie jest to zadna zasluga wladz gminy ktore same sobie słodza w tym miejscu wlasnie
Pozdrawiam kumatych

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo