« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści w Goworowie walczyli o puchar przewodniczącej (zdjęcia)

W goworowskiej hali sportowej zgromadzili się najlepsi w tenisie stołowym, w tym mistrz Światowych Igrzysk Polonijnych Jan Klemendorf. W finale pokonał Sebastiana Kapelewskiego z Łomży. Na podium tuż za nimi uplasował się Grzegorz Kowalczyk z Ostrołęki.


W kategorii wiekowej gimnazjum mistrzem został Wojciech Pietras z Jawor Starych, miejsce drugie zdobył Cezary Zysk z Łomży, zaś trzecie wywalczył Bartłomiej Garwacki z Wólki Brzezińskiej. W kategorii najmłodszych bez większych niespodzianek, czyli Jakub Dudziec z Goworowa. Jakub jest uczniem klasy czwartej i w swym dorobku ma już wiele zwycięstw i jest sportowcem roku gminy Goworowo. W tej kategorii w gronie mistrzów znaleźli się Paweł Stepnowski z Brzeźna i Kamil Kośnik z Czernia.

Spośród dziewcząt mistrzynią została Karolina Fidóra z Goworówka pokonując Katarzynę Gawek z Goworówka. W Otwartym Turnieju Tenis Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goworowo wzięło udział 44 zawodników. Przewodnicząca Karolina Łazicka otwierając turniej podkreśliła, że jako radna nie mają wpływu na wiele rzeczy, choćby na to że, kończą się ferie, ale mogą mieć wpływ na wspieranie rozwoju zainteresowań, szczególnie młodych ludzi. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary sfinansowane przez przewodniczącą rady oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego odbył się na zakończenie ferii w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, a jego koordynatorem była Anna Wachowska instruktor sportu w GOKSiR w Goworowie.

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącej Rady Gminy (27.01.2012)

Odsłon: 4806
Komentarzy: 3
08:26, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Marek @ 17:42, 02.02.2012r. IP: *.*.28.144

Bardzo fajna inicjatywa. Gratulacje dla Pani Przewodniczącej Rady Gminy

---MIESZKANIEC @ 21:59, 02.02.2012r. IP: *.*.225.122

Czyżby zmiany w Radzie przyniosły zmianę na lepsze?............ TAK!!!!
pozdr. dla Przewodniczącej i młodej Kadry Rady GM. Goworowo

... @ 18:36, 04.02.2012r. IP: *.*.232.124

Turniej organizowany byl co rok jednak nikt wczesniej sie tym nie interesowal i nie jest to zadna zasluga wladz gminy ktore same sobie słodza w tym miejscu wlasnie
Pozdrawiam kumatych

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo