Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Tenisiści w Goworowie walczyli o puchar przewodniczącej (zdjęcia)

W goworowskiej hali sportowej zgromadzili się najlepsi w tenisie stołowym, w tym mistrz Światowych Igrzysk Polonijnych Jan Klemendorf. W finale pokonał Sebastiana Kapelewskiego z Łomży. Na podium tuż za nimi uplasował się Grzegorz Kowalczyk z Ostrołęki.

W kategorii wiekowej gimnazjum mistrzem został Wojciech Pietras z Jawor Starych, miejsce drugie zdobył Cezary Zysk z Łomży, zaś trzecie wywalczył Bartłomiej Garwacki z Wólki Brzezińskiej. W kategorii najmłodszych bez większych niespodzianek, czyli Jakub Dudziec z Goworowa. Jakub jest uczniem klasy czwartej i w swym dorobku ma już wiele zwycięstw i jest sportowcem roku gminy Goworowo. W tej kategorii w gronie mistrzów znaleźli się Paweł Stepnowski z Brzeźna i Kamil Kośnik z Czernia.

Spośród dziewcząt mistrzynią została Karolina Fidóra z Goworówka pokonując Katarzynę Gawek z Goworówka. W Otwartym Turnieju Tenis Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goworowo wzięło udział 44 zawodników. Przewodnicząca Karolina Łazicka otwierając turniej podkreśliła, że jako radna nie mają wpływu na wiele rzeczy, choćby na to że, kończą się ferie, ale mogą mieć wpływ na wspieranie rozwoju zainteresowań, szczególnie młodych ludzi. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary sfinansowane przez przewodniczącą rady oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego odbył się na zakończenie ferii w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, a jego koordynatorem była Anna Wachowska instruktor sportu w GOKSiR w Goworowie.

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Przewodniczącej Rady Gminy (27.01.2012)