« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik Myszyniec szykuje się na rundę wiosenną

Piłkarze Bartnika Myszyniec od blisko trzech tygodni przygotowują się do rundy wiosennej rozgrywek A klasy. Podopieczni Arkadiusza Chmielewskiego treningi zainaugurowali 14 stycznia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Niebawem piłkarze z Myszyńca rozegrają pierwszy sparing po przerwie zimowej.


W niedzielę, 12 lutego rywalem Bartnika będzie lider ostrołęckiej B Klasy, Orz Goworowo. Drużyna Waldemara Marczaka przewodzi w swojej grupie z dorobkiem 17 punktów. Ostatni mecz obydwu zespołów miał miejsce 31 sierpnia ubiegłego roku. Na stadionie w Goworowie pewne zwycięstwo odnieśli gracze z Kurpi, którzy pokonali miejscowy Orz 4:0. Stawką meczu był awans do II rundy okręgowego Pucharu Polski.

Spotkanie, które odbędzie się na sztucznej murawie przy ul. Witosa w Ostrołęce, wyznaczono na godzinę 14.00. Poniżej przedstawiamy harmonogram przygotowań Bartnika Myszyniec do rundy wiosennej.

Sparingi w okresie przygotowawczym:
12 luty - Orz Goworowo (B Klasa)
18/19 luty - Tęcza Łyse (liga okręgowa)
25/26 luty - KS CK Troszyn (liga okręgowa)
4 marca - Rzekunianka Rzekuń (liga okręgowa)
10/11 marca - GUKS Krasnosielc (B klasa)
17 marca - KS Miastkowo (A klasa gr. podlaska)

Miejsce oraz czas rozegrania spotkań są w trakcie uzgadniania.

Odsłon: 1605
Komentarzy: 2
08:39, 02.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

super news @ 15:47, 02.02.2012r. IP: *.*.30.92

Bardzo interesujące. Doskonale wszystkim znany i przez wszystkich lubiany Mysieniecki klub grzeje sie na wiosne.

ass @ 17:00, 02.02.2012r. IP: *.*.17.34

hahahahha dobre :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo