Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Bez ambicji i woli walki Korona HiD uległa ekipie z Sypniewa (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w środowy wieczór rozegrali najsłabsze spotkanie w okresie przygotowawczym i ulegli lokalnemu rywalowi w rozgrywkach ligi okręgowej Orłowi Sypniewo aż 1:5. Podopieczni trenera Tomasza Słowika od pierwszych minut oddali inicjatywę rywalowi, chociaż w pierwszej odsłonie meczu stracili tylko jedną bramkę.

Po zmianie stron goście wykorzystali niefrasobliwość formacji obronnej żółto-niebieskich i dużo słabych momentów. Po trzech tygodniach ciężkich przygotowań i kilku sparingach, to będący na świeżości zawodnicy z Sypniewa byli zespołem zdecydowanie lepszym.

- Nie usprawiedliwia nas fakt, że zagraliśmy w eksperyymentalnym składzie i to, że jesteśmy po trzech tygodniach ciężkich treningów - mówi trener Tomasz Słowik. - Większość piłkarzy gości grała na świeżości. Mimo tego zagraliśmy słaby mecz, bez ambicji, bez woli walki i zlekceważyliśmy rywala, co ma odzwierciedlenie w wyniku. Przyda nam się z pewnością taki zimny prysznic. Popełniliśmy dużo błędów w obronie i mieliśmy dużo niewymuszonych strat piłki na połowie przeciwnika. Rywal wykorzystał nasze błędy i wygrał ten sparing zasłużenie.

Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 1:5 (0:1)
Bramki: Kuzia 62. - 45. 50. 58. 70. 82.

Korona HiD: Szczechowiak (90 minut gry) - Gawrych (90 minut gry), Mamiński, Rupacz, Mierzejewski, Rychlik, Dzbeński, Olkowski, Wysocki, Wargulewski (90 minut gry), Sokół oraz Górski, Manowski, Duda, Lutrzykowski, Orzoł, Nosek, Słowik, Kuzia.

Sparing Korona HiD Ostrołęka - Orzeł Sypniewo (8.02.2012)

Odsłon: 2790
Komentarzy: 14
08:32, 09.02.2012r.

Kasia @ 09:03, 09.02.2012r. IP: *.*.116.81

Sypniewo zagrało prosto i skutecznie , bramki strzelone po kontrach. Może będę się powtarzał, ale Korona powinna spróbować zagrać innym ustawieniem, 4x4x2 lub 4x5x1,
Druga połowa obnażyła braki ich ustawienia,
boczni pomocnicy zagrali bardzo ofensywnie i przy stratach szły kontry, skuteczne do bólu(brawo dla Sypniewa)

kibic @ 09:10, 09.02.2012r. IP: *.*.90.3

nie byłem na meczu i nie widziałem co sie działo ale tomaszek nie szuka usprawiedliwienia w przegranym sparingu a jednoznacznie daje do zrozumienia ze zagrali slaby mecz itd i orzeł zasłuzenie wygrał wiec nie rozumiem po co takie mocne słowa a tez nie chce mi sie wierzyc ze sypniewo trenuje na dworzu kilka razy w tygodniu a w wekend nie mogliscie podobno zebrac ludzi na sparing z baranowem

do kibic @ 09:30, 09.02.2012r. IP: *.*.254.204

nie graliśmy bo było za zimno. trenujemy kilku w innych klubach a kilku na swoich obiektach również na dworze pozdrawiam.

noo @ 09:37, 09.02.2012r. IP: *.*.254.204

jakby nie trenowali to by nie mieli sił na kontry i wygranie meczu tak wysoko. a szczerze to powinni wyżej.

a szczerze @ 09:39, 09.02.2012r. IP: *.*.254.204

to nie byłem na meczu ale wynik to normalnie sensacja. jak to się stało? i jeszcze ludzie mówią że powinni wygrać wyżej-o co chodzi. przecież mieli problemy a tu nagle taki wynik?to co ten orzeł na dopingu? czy jak bo nie rozumiem?

kibic @ 10:40, 09.02.2012r. IP: *.*.151.195

nie wiem czym wy sie podniecacie? sparing to sparing i po skladzie widac ze w koronie zagralo wielu juniorów a trenerzy w takim meczu nie patrza na wynik a traktuja taki mecz jako jednostke treningowa aby zawodnicy wybiegali ale trzyba przyznac ze druzyna walczaca o awans nawet w sparingu nie moze tracic az tyle bramek

Kasia @ 11:09, 09.02.2012r. IP: *.*.116.81

Gra Korony opiera się na mocnym środku pola
Rychlik+ Nosek(w tym wypadku Wargulewski) i mocno pracującym defensywnym pomocniku Wysockim ( w tym wypadku Mierzejewskim, który zagrał bardzo dobrze), boczni pomocnicy grają na całej długości i muszą ostro zasuwać, I połowie grali bardzo defensywnie i obrona wyglądała dobrze ale atak leżał kompletnie ,
przy takim graniu napastnicy powinii schodzić do boków robiąc miejsce dla środka. II połowa mocna gra do przodu ,defensywny pomocnik mało agresywny w odbiorze piłek, boczni nie wracali do obrony. Akcje ofensywne bardzo spłaszczone, gra praktycznie w jednej lini strata i kontra poszła. Noskowi zabrakło drugiego dobrego pomocnika zeby to poukładać.Tylko w optymalnym składzie i gdy wszyscy zapierdzielają takie ustawienie daje wyniki.
W grach kontrolnych wygłąda to kiepsko.TO nie Sypniewo wygrało z Koroną, a Korona z Sypniewem ( nie wszyscy zawodnicy wiedzą jak należy w tym ustawieniu grać , ale to początek może jeszcze załapją )

do kasia @ 11:18, 09.02.2012r. IP: *.*.228.17

Ze co Korona wygrała z Sypniewem????
Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę albo zmień lekarza.
Chłopakom z Sypniewa nie mozna odmówić ambicji w tym meczu i uczciwie go wybiegali a mecz wygrywa ten co więcej bramek strzeli a Sypniewo własnie to zrobiło

Kasia @ 11:22, 09.02.2012r. IP: *.*.116.81

Małe przejęzyczenie powino być To nie Sypniewo wygrało z Koroną a Korona przegrała z Sypniewem.

kibic @ 11:26, 09.02.2012r. IP: *.*.151.195

kolega( Kasia) ma troche racji ale do pewnego schematu potrzeba wykonawców a skład ustala sie od obrony a obrona w koronie to najsłabsza formacja gawrych,manowski i górski jak na razie popełniaja za duzo bledów i widac brak w tej formacji polaka. ciezko bedzie tez zastapic nowaka i kubata pod warunkiem ze odejda do narwi a dzbenski jeszcze nie wkomponowal sie w zespol ale pilkarze z korony pokazali juz ze sa groznym zespolem jezeli graja z lepszym przeciwnikiem bo wtedy potawia sie sprezyc....srodek pola bedzie gral jak sie na to zanosi podobnie jak w lidze czyli wysocki,rychlik,nosek na bokach pomocy wargulewski,kuzia atak duet grajacych trenerów obrona gawrych (polak) górski i rupacz....

ANDRZEJ @ 17:07, 09.02.2012r. IP: *.*.167.24

a co sie dzieje z bramkarzami ? Dybicki i Puka czemu nie trenują?

aaaa @ 19:12, 09.02.2012r. IP: *.*.151.242

dybicki zaginąl a puka szkole ma do pozna.a co do treningow sypniewa to spotkalismy sie na dwoch treningach i bylo nas raz 4 i za drugim razem 5 zawodnikow

ANDRZEJ @ 19:51, 09.02.2012r. IP: *.*.166.90

a nie mogą ich ze szkoły zwalniać ? trzeba dybickiego też ściągnąć , przydadzą sie koronie ...

ANDRZEJ @ 08:33, 10.02.2012r. IP: *.*.166.90