« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ratownicy WOPR-OS również z sukcesami (zdjęcia)

Wczoraj w naszym serwisie informaliśmy o starcie zawodników WOPR Ostrołęka inaugurujących zmagania w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. Na tych samych zawodach startowali również z sukcesami zawodnicy WOPR-OS dowodzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego, zdobywając trzy medale.


Od 2012 roku zawody z cyklu Grand Prix Polski rozgrywane są z podziałem na 4 kategorie wiekowe: młodzik 12 – 13 lat (25 m holowanie manekina i 50 m ratowanie w płetwach), Junior Młodszy 14 – 15 lat (50 m holowanie manekina, 50 m ratowanie w płetwach, 50 m ratownik) Junior 16 – 18 lat i open (50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie w płetwach, 100 m ratownik, 100 m kombinowane). Dodatkowo rozgrywana jest 1 konkurencja drużynowa (sztafeta), którą w I rundzie było 4 x 50 m z pasem ratowniczym.

Rozkład konkurencji we wszystkich edycjach Grand Prix, których w 2012 roku planowanych jest cztery będzie wyglądał podobnie a do klasyfikacji końcowej zostaną uznane dwa najlepsze starty. Zawodnicy WOPR-OS wywalczyli trzy medale: jeden złoty (Magdalena Bobrowska), jeden srebrny (Hubert Nakielski), jeden brązowy (Patryk Antośkiewicz).

Zobacz zdjęcia:
Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym (11.02.2012)

Odsłon: 1790
Komentarzy: 4
12:05, 14.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Cały świat żongluje rolką papieru toaletowego. Nasi sportowcy również (wideo)

Furorę w sieci, w czasie pandemii koronawirusa, robi wyzwanie #ToiletPaperChallenge. Zadanie polega na żonglowaniu rolką papieru toaletowego. W popularnym internetowym wyzwaniu z powodzeniem biorą udział również sportowcy z naszego regionu.

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Trening w domu? Możemy wykorzystać przedmioty codziennego użytku

Ostrołęczanie wzięli sobie do serca apele rządu i władz miasta Ostrołęki o pozostaniu w domach na czas pandemii koronawirusa. Należy jednak pamiętać o aktywności fizycznej. Trening można również odbyć w domu, nawet nie mając profesjonalnego sprzętu.

'Hejt Park' z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

"Hejt Park" z ostrołęckim akcentem. Mieszkaniec Ostrołęki zapytał o sytuacje klubów z niższych klas rozgrywkowych (wideo)

W popularnym programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym w serwisie YouTube na pytania widzów odpowiadali dziennikarz Michał Pol i współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski. Z pytaniem do jednego z włodarzy Białej Gwiazdy zadzwonił Karol z Ostrołęki.

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski zajął się polityką. Były trener ostrołęckiej Narwi zastępcą burmistrza!

Mateusz Miłoszewski, trener ostrołęckiej Narwi w latach 2009-2011, od dwóch lat pozostaje bez klubu. Ostatnio prowadził ŁKS Łomża, a wcześniej Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Nadnarwiankę Pułtusk. Od dziś ma nowe zadanie, został Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk.

» Wasze komentarze

adam @ 16:08, 14.02.2012r. IP: *.*.89.118

gratulacje dla naszych zdolnych mlodziencow trzymac tak jak najdluzej

pływacy.com @ 16:17, 14.02.2012r. IP: *.*.77.77

Bobrowska i nakielski to wychankowie Janczewskiego i czym tutaj sie chwalic, trzeba samemu wyszkolic

ratownik @ 22:46, 14.02.2012r. IP: *.*.59.16

od kiedy to Dariusz jest trenerem?

God @ 20:41, 15.02.2012r. IP: *.*.245.186

Boże !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo