« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodziczki Nike trzecie w turnieju ligowym w Węgrowie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się podopieczne Dariusza Werpachowskiego na turnieju ligowym w ramach cyklu o Mistrzostwo Mazowsza rozegranym w Węgrowie. Trzecie miejsce, które zajęły ostrołęckie siatkarki Nike jest najlepszym wynikiem w obecnym sezonie.


Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny na turnieju był Wrzos Międzyborów. To „stare znajome” naszych siatkarek. Już od czasu rozgrywek mini-siatkówki bardzo często przychodziło im mierzyć się z koleżankami z Międzyborowa. Zwykle były to spotkania bardzo zacięte i niestety najczęściej zwycięskie wychodziły z nich przeciwniczki. W sobotę historia się jednak nie powtórzyła. Nike bardzo gładko wygrała mecz, nie pozwalając zawodniczkom Wrzosu na podjęcie walki.

 

Drugim spotkaniem ostrołęczanek w turnieju była potyczka z gospodyniami. Węgrowianki zagrały bardzo odważnie, a siatkarki Nike chyba jeszcze żyły sukcesem z meczu z Wrzosem. Efektem był bardzo zacięty set i zwycięstwo Olimpii. Kolejne dwie
partie to pełna dominacja doskonale dysponowanych dziewcząt z Ostrołęki i kolejne dwa punkty dopisane do turniejowej tabeli. W spotkaniu z Plasem Warszawa Nike nie popełniła już grzechu dekoncentracji i gładko zwyciężyła. Po pierwszym dniu zawodów Nike na czele stawki.

W niedzielę nasze zawodniczki zagrały równie dobrze, ale nie przełożyło się to na adekwatne efekty w postaci wygranych meczów. Trzeba przyznać, że zarówno Polonez , jak i Atena były tego dnia wyraźnie lepsze. Oceniając postawę najmłodszych siatkarek Nike na przestrzeni sezonu trzeba powiedzieć, że czynią one ogromne postępy. Dotyczy to gry całego zespołu oraz wyszkolenia poszczególnych zawodniczek.

Nike w turnieju wystąpiło w składzie: Paulina Niedźwiecka, Kaja Kędzierska, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Paulina
Trzcińska, Aleksandra Piersa, Kinga Radzka, Klaudia Chełstowska, Karolina Kośka, Angelika Mierzejewska, Katarzyna Majewska, Natalia Ossowska, Magda Kulikowska.

Wyniki spotkań Nike: Wrzos Międzyborów – Nike Ostrołęka 0:2, Olimpia Węgrów – Nike Ostrołęka 1:2, Plas Warszawa – Nike Ostrołęka 0:2, Polonez Wyszków – Nike Ostrołęka 2:0, Atena Warszawa – Nike Ostrołęka 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

1.Atena Warszawa
2. Polonez Wyszków
3. Nike Ostrołęka
4. Olimpia Węgrów
5. Plas Warszawa
6. Wrzos Międzyborów

Odsłon: 3029
Komentarzy: 0
12:10, 14.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Świetną frekwencją cieszył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany w minioną niedzielę. Do walki na piasku przystąpiło 54 uczestników, którzy walczyli w sześciu kategoriach. Zawody przeprowadzono systemem "brazylijskim", a zawodnicy grali do jednego wygranego seta, do 21 pkt. W turnieju rozegrano łącznie 32 mecze.

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Pięć drużyn wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który ostatecznie odbył się w hali. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wygrał Narew Różan, który w końcowym rozrachunku wyprzedził Misiaki Grażynki oraz Szyszkojady.

Zmierz się pod siatką

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo