« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 12 czerwca 2021 r., imieniny Janiny, Onufrego, Leona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodziczki Nike trzecie w turnieju ligowym w Węgrowie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się podopieczne Dariusza Werpachowskiego na turnieju ligowym w ramach cyklu o Mistrzostwo Mazowsza rozegranym w Węgrowie. Trzecie miejsce, które zajęły ostrołęckie siatkarki Nike jest najlepszym wynikiem w obecnym sezonie.


Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny na turnieju był Wrzos Międzyborów. To „stare znajome” naszych siatkarek. Już od czasu rozgrywek mini-siatkówki bardzo często przychodziło im mierzyć się z koleżankami z Międzyborowa. Zwykle były to spotkania bardzo zacięte i niestety najczęściej zwycięskie wychodziły z nich przeciwniczki. W sobotę historia się jednak nie powtórzyła. Nike bardzo gładko wygrała mecz, nie pozwalając zawodniczkom Wrzosu na podjęcie walki.

 

Drugim spotkaniem ostrołęczanek w turnieju była potyczka z gospodyniami. Węgrowianki zagrały bardzo odważnie, a siatkarki Nike chyba jeszcze żyły sukcesem z meczu z Wrzosem. Efektem był bardzo zacięty set i zwycięstwo Olimpii. Kolejne dwie
partie to pełna dominacja doskonale dysponowanych dziewcząt z Ostrołęki i kolejne dwa punkty dopisane do turniejowej tabeli. W spotkaniu z Plasem Warszawa Nike nie popełniła już grzechu dekoncentracji i gładko zwyciężyła. Po pierwszym dniu zawodów Nike na czele stawki.

W niedzielę nasze zawodniczki zagrały równie dobrze, ale nie przełożyło się to na adekwatne efekty w postaci wygranych meczów. Trzeba przyznać, że zarówno Polonez , jak i Atena były tego dnia wyraźnie lepsze. Oceniając postawę najmłodszych siatkarek Nike na przestrzeni sezonu trzeba powiedzieć, że czynią one ogromne postępy. Dotyczy to gry całego zespołu oraz wyszkolenia poszczególnych zawodniczek.

Nike w turnieju wystąpiło w składzie: Paulina Niedźwiecka, Kaja Kędzierska, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Paulina
Trzcińska, Aleksandra Piersa, Kinga Radzka, Klaudia Chełstowska, Karolina Kośka, Angelika Mierzejewska, Katarzyna Majewska, Natalia Ossowska, Magda Kulikowska.

Wyniki spotkań Nike: Wrzos Międzyborów – Nike Ostrołęka 0:2, Olimpia Węgrów – Nike Ostrołęka 1:2, Plas Warszawa – Nike Ostrołęka 0:2, Polonez Wyszków – Nike Ostrołęka 2:0, Atena Warszawa – Nike Ostrołęka 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

1.Atena Warszawa
2. Polonez Wyszków
3. Nike Ostrołęka
4. Olimpia Węgrów
5. Plas Warszawa
6. Wrzos Międzyborów

Odsłon: 3089
Komentarzy: 0
12:10, 14.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Wychowanek Olimpu Ostrołęka przyczynił się do dobrego startu biało-czerwonych w Lidze Narodów. Mistrzowie świata wygrali w trzech setach z siatkarzami z Włoch. W wyjściowym składzie wystąpił Grzegorz Łomacz. 

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów siatkówki na Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021. Ten międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w miejscowości Lelis. Gry prowadzone będą na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych. 

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Nagrodę okolicznościową starosty ostrołęckiego otrzymała siatkarka z naszego regionu Paulina Bałdyga. W sezonie 2020/2021 reprezentowała ona klub Grupa Azoty Chemik Police, z którym zdobyła Puchar Polski oraz mistrzostwo naszego kraju.

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Zaczynała przygodę z siatkówką w Nike Ostrołęka. Niedawno wraz z Grupą Azoty Chemik Police sięgnęła po mistrzostwo Polski. Paulina Bałdyga przyjechała z wizytą w rodzinne strony i spotkała się najmłodszymi adeptki siatkówki mieście.

Mielnicki, Pakieła i Wiszowaty wśród wyróżnionych

Mielnicki, Pakieła i Wiszowaty wśród wyróżnionych

13 maja w Radomiu odbyły się konsultacje wojewódzkie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rocznika 2008. Wzięło w nim udział 32 uzdolnionych młodych siatkarzy z całego województwa. UKS Olimp Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników: Piotr Mielnicki, Franciszek Pakieła i Kacper Wiszowaty.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo