« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 1 kwietnia 2020 r., imieniny Grażyny, Hugona, Teodory

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany powrót Anety Maciejewskiej (zdjęcia)

W niedzielę, 19 lutego w Karczewie pod Warszawą odbyły się zawody rozpoczynające cykl Northtec MTB Zimą 2012. Cykl Northtec MTB Zimą składa się w trzech etapów, kolejne zaplanowane są w Mrozach i Jóżefowie oraz w Karczewie, gdzie zdecydowało się wystartować ponad 330 zawodników na dystansach Hobby, Fit i Mega.


Trasa biegnąca biegnąca lasami była względnie płaska, co nie znaczy, że łatwa. Dominował oblodzony śnieg, a miejscach mniej uczęszczanych głębszy śnieg wymuszał jazdę wąskimi koleinami. Najmniejszy błąd skutkował nierzadko bolesnym upadkiem, których nie uniknął żaden ze startujących. W ostatniej chwili organizatorzy skrócili planowane dystanse ze względu na psującą się szybko pogodę, a nieprzyjemnie padający mokry śnieg złapał zawodników przed samą metą.

W Karczewie wystartowali m.in zawodnicy drużyny Ostrołęka Cycling Team w składzie: Aneta Maciejewska, Mirosław Dziurawiec, Piotr Nabiałek. Dla Anety Maciejewskiej, która w ostatnich dwunastu miesiącach nie brała udziału w zawodach, był to udany start. W swojej kategorii zajęła drugie miejsce.

 

Zobacz zdjęcia:

Cykl wyścigów Northtec MTB w Karczewie (19.02.2012)

Odsłon: 1939
Komentarzy: 2
14:12, 20.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Panzerjager44 @ 12:47, 21.02.2012r. IP: *.*.164.177

Buźka w kask! Gratulacje :)

kompas @ 18:57, 22.02.2012r. IP: *.*.244.138

gratulacje,
Wynik imponujący
http://www.cyklopedia.mazoviam tb.pl/wyniki.php?kat=MK4race=1

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo