« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany powrót Anety Maciejewskiej (zdjęcia)

W niedzielę, 19 lutego w Karczewie pod Warszawą odbyły się zawody rozpoczynające cykl Northtec MTB Zimą 2012. Cykl Northtec MTB Zimą składa się w trzech etapów, kolejne zaplanowane są w Mrozach i Jóżefowie oraz w Karczewie, gdzie zdecydowało się wystartować ponad 330 zawodników na dystansach Hobby, Fit i Mega.


Trasa biegnąca biegnąca lasami była względnie płaska, co nie znaczy, że łatwa. Dominował oblodzony śnieg, a miejscach mniej uczęszczanych głębszy śnieg wymuszał jazdę wąskimi koleinami. Najmniejszy błąd skutkował nierzadko bolesnym upadkiem, których nie uniknął żaden ze startujących. W ostatniej chwili organizatorzy skrócili planowane dystanse ze względu na psującą się szybko pogodę, a nieprzyjemnie padający mokry śnieg złapał zawodników przed samą metą.

W Karczewie wystartowali m.in zawodnicy drużyny Ostrołęka Cycling Team w składzie: Aneta Maciejewska, Mirosław Dziurawiec, Piotr Nabiałek. Dla Anety Maciejewskiej, która w ostatnich dwunastu miesiącach nie brała udziału w zawodach, był to udany start. W swojej kategorii zajęła drugie miejsce.

 

Zobacz zdjęcia:

Cykl wyścigów Northtec MTB w Karczewie (19.02.2012)

Odsłon: 1992
Komentarzy: 2
14:12, 20.02.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

» Wasze komentarze

Panzerjager44 @ 12:47, 21.02.2012r. IP: *.*.164.177

Buźka w kask! Gratulacje :)

kompas @ 18:57, 22.02.2012r. IP: *.*.244.138

gratulacje,
Wynik imponujący
http://www.cyklopedia.mazoviam tb.pl/wyniki.php?kat=MK4race=1

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo