« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trwają zapisy do XVIII Międzynarodowego Półmaratonu Kupiowskiego z nową trasą

Ponad czterdziestu zawodników zgłosiło się już do kolejnej, już XVIII edycji Międzynarodowego Półmaratonu Kurpiowskiego, który odbędzie w niedzielę, 13 maja o godz. 11.00 w Ostrołęce. W tym roku trasa o długości 21,097 m została wytyczona na nowo i została atesowana przez PZLA.


Organizatorem zawodów jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

Jak wygląda nowa trasa:
Start ostry godz. 11.00 Ul. Witosa 1(przy rondzie im. NSZZ „Solidarność”).

Bieg ulicami:
ul. Witosa, ul. Targowa ( prawa nitka), Al. Solidarności, Al. Boh. Warszawy, nawrót przed skrzyżowaniem świetlnym (przy kościele) na przejściu dla pieszych , Al. Boh. Warszawy, Al. Solidarności, Al. Boh. Westerplatte, ul. ks. Antoniego Pęksy do ronda V Pułku Ułanów Zasławskich – nawrót przed rondem na przejściu dla pieszych – ul. ks. Antoniego Pęksy ...

... Al. Boh. Westerplatte, Al. Solidarności, Al. Boh. Warszawy, Al. ks. Jerzego Popiełuszki do ronda Jana Radomskiego – nawrót przed rondem na przejściu dla pieszych – Al. ks. Jerzego Popiełuszki, Al. Boh. Warszawy, Al. Solidarności, Al. Boh. Westerplatte, ul. ks. Antoniego Pęksy do ronda V Pułku Ułanów Zasławskich – nawrót przed rondem na przejściu dla pieszych – ul. ks. Antoniego Pęksy, Al. Boh. Westerplatte, Al. Solidarności, ul. 11 Listopada, ul. Hallera, ul. Witosa – lewa nitka, ul.Celna – meta na drodze wjazdowej na parking przy MZOS-TiIT. Nawierzchnia trasy 100 % asfalt.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia elektroniczne do dnia 20 kwietnia 2012r. należy dokonać w formularzu rejestracyjnym TUTAJ, a aktualną listę zgłoszonych zawodników możesz zobaczyć TUTAJ.

Odsłon: 3360
Komentarzy: 8
12:24, 06.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry sprawdzian Siódemki

Dobry sprawdzian Siódemki

Siedmioro przedstawicieli Siódemki Ostrołęka wystartowało na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie podczas Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych. Czwórka zawodników uplasowało się w pierwszej "dziesiątce" zmagań.

Wierzbowska czwarta, Kuklińska dziewiąta

Wierzbowska czwarta, Kuklińska dziewiąta

Dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych z udziałem zawodników i klubów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze. Uczestniczyły w rywalizacji na 2500 metrów.

Bartosik odznaczona przez prezydenta Kulika

Bartosik odznaczona przez prezydenta Kulika

Ewa Bartosik potwierdza, że pesel to tylko dodatek do życia. 69-latka cieszy się zdrowiem i uprawia sport. W sierpniu zaliczyła znakomity występ podczas 30. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mieszkanka Ostrołęki wywalczyła w Lublinie trzy złote medale.

Nasi ćwiczyli w Szklarskiej Porębie i Spale

Nasi ćwiczyli w Szklarskiej Porębie i Spale

W niedzielę zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zakończyli swoje zgrupowania. Podopieczni Bartosz Witkowskiego; Kornelia Szymczyk i Eliasz Napiórkowski trenowali w Szklarskiej Porębie pod okiem Roberta Kędziory. Z kolei podopieczny trenerki Pauliny Pawłowskiej Dominik Kowalczyk ćwiczył w Spale u boku Wiesława Paradowskiego. 

 

Żebrowska: wrzucam do bagażnika sprzęt i zestaw do stylizacji paznokci i mogę jechać wszędzie

Żebrowska: wrzucam do bagażnika sprzęt i zestaw do stylizacji paznokci i mogę jechać wszędzie

Tuż po przenosinach z Podlasia Białystok do AZS AWF Katowice skoczkini w dal - Magdalena Żebrowska wybrała się do Zakopanego na zgrupowanie reprezentacji Polski. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki co jakiś czas pojawia się w stolicy naszych gór. Obecnie buduje siłę i wydolność przed sezonem zimowym oraz letnim.

» Wasze komentarze

hm @ 13:29, 06.03.2012r. IP: *.*.206.157

niby spoko ale ile tych nawrotów?????

xyz @ 23:03, 06.03.2012r. IP: *.*.24.181

nawroty obniżą wartość wyników czołówki średnio o 30 - 40 sekund...niezbyt to dobra wiadomość

marcin @ 07:26, 07.03.2012r. IP: *.*.74.51

ja nic nie rozumiem z tej trasy :/

rr @ 08:16, 07.03.2012r. IP: *.*.192.138

Marcin
Wpis na wyszukiwarce:

XVIII Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski Mapa rowerowaostroleka

A znajdziesz mapę z trasą, którą można powiększać.

e@ @ 11:51, 07.03.2012r. IP: *.*.154.68

Nie wiem na czym ma polegać międzynarodowość tego maratonu

rr @ 13:41, 07.03.2012r. IP: *.*.192.138

Międzynarodowy, bo najczęściej wygrywają na tych zawodach Białorusini :)

do e @ 06:48, 10.03.2012r. IP: *.*.245.70

Zapisz się i przebiegnij a zrozumiesz co oznacza międzynarodowość tego PÓŁMARATONU, bo nawet mylisz go z MARATONEM. Widać, że dla Ciebie Półmaraton a Maraton to to samo. :(
Napisz choć ile kilometrów ma półmaraton.

półmaratończyk @ 19:37, 23.03.2012r. IP: *.*.167.190

nie narzekać na trasę tylko startować kto ma zamiar przebiec to nie patrzy na trasę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo