« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe lokaty ratowników w Grand Prix Moravie (zdjęcia)

Bardzo dobry występ odnotowali ostrołęczanie Magdalena Bobrowska (WOPR–OS Ostrołęka) i Paweł Szulerecki (WOPR Ostrołęka), którzy w dniach 2-4 marzec wystartowali w barwach reprezentacji Polski Juniorów na zawodach Grand Prix Moravie w Czechach.


Na najwyższym podium dwukrotnie stawała Magdalena Bobrowska, która wspólnie z koleżankami z reprezentacji zdobyła 2 złote medale w sztafetach: 4 x 25 m holowanie manekina oraz 4 x 50 m z pasem ratowniczym. Indywidualnie Magdalena zdobyła
srebrny medal w najcięższej konkurencji 200 m super ratownik, dwukrotnie zajmowała czwarte miejsce: 50 m holowanie manekina i 100 m kombinacja oraz 6 miejsce na 100 m ratowanie w płetwach.

 

Natomiast Paweł zdobył dwa brązowe medale: 100 m kombinacja i 200 m super ratownik oraz zajął 4 miejsce na 50 m holowanie manekina, 5 miejsce na 100 m ratowanie w płetwach oraz 6 miejsce na 100 m ratowanie z pasem ratowniczym. Wyniki osiągnięte przez Pawła uplasowały go na 3 miejscu w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn, natomiast Reprezentacja Polski zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej. W zawodach wzięło udział 113 zawodniczek i zawodników reprezentujących takie kraje jak: Polska, Czechy, Belgia, Wielka Brytania, Niemcy.

 

Zobacz zdjęcia:

Grand Prix Moravie

Odsłon: 1675
Komentarzy: 1
09:42, 07.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

kibic @ 09:41, 08.03.2012r. IP: *.*.166.218

Brawo dla naszych zawodników za reprezentowanie kraju i ostrołęki !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo