« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy ostrołęckich karateków w Mistrzostwach Polski Wschodniej

W sobotę, 10 marca w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego w Karate Kyokushin. W zawodach startowało 149 zawodników z 30 ośrodków, a w wśród nich dwa ostrołęckie kluby, Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin i Międzyszkolny Klub Karate Shinkyokushin.


W kategorii senior Emilia Płaszczyńska w wadze +65 kg zajęła pierwsze miejsce w kumite, natomiast w kata uplasowała na drugim miejscu. Została również wybrana najlepszą zawodniczą całego turnieju. Katarzyna Mierzejek w wadze -55 kg zajęła w kumite trzecie miejsce, przegrywając nieznacznie po pięknej walce z obecną mistrzynią Polski i zwyciężczynią tej kategorii wagowej Agnieszką Winek.

Marcin Dąbrowski, również w kategorii senior, w wadze do 80 kg zajął trzecie miejsce w kumite, a w kategorii junior Dawid Mierzejewski uplasował się na trzeciej pozycji w kata. Na wysokim miejscu uplasowała się Kaczyńska Dorota, w kategorii senior, w kata zajęła IV miejsce. Ponadto z zawodami w ćwierćfinałach pożegnały się Aleksandra Karaś, Ewelina Przeździecka i Natalia Ruszczyk.

W zawodach wziął udział także Międzyszkolny Klub Karate Shinkyokushin, który reprezentowali: Luiza Karapetyan, Nikol Prusiński, Grzegorz Suchcicki oraz Mateusz Zaniewski. Najlepszy wynik osiągnęła Luiza Karapetyan zajmując drugie miejsce w kategorii seniorek do 55 kg, przegrywając w finale z sensei Agnieszką Winek II dan, obecną Mistrzynią Polski.

Odsłon: 3250
Komentarzy: 3
11:07, 15.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Znamy rywala Przemysława Zyśka

Fiński wiking Tomi Silvennoinen będzie rywalem wychowanka Victorii Ostrołęka podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl. Gala odbędzie się w Arenie Suwałki już 29 sierpnia.

Zyśk powalczy w Suwałkach

Zyśk powalczy w Suwałkach

Wychowanek Victorii Ostrołęka już w sierpniu stoczy kolejną walkę zawodową. Przemysław Zysk będzie jednym z zawodników, którzy wystąpią w Arenie Suwałki podczas Knockout Boxing Night#12. Już teraz można zamawiać bilety na stronie ebilet.pl.

Gnatkowski wywalczył srebro

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Wywiad z Przemysławem Zyśkiem

W minioną sobotę wychowanek Victorii Ostrołęka stoczył trzynastą zawodową walkę w ringu. Wygrał decyzją sędziów. Podczas Gali Knockout Boxing Night #11 w Augustowie Zyśk był lepszy od Ivansa Levickisa. Jak ocenia swój bój? O której wrócił do domu? Co robił w poniedziałek i we wtorek? Jakie ma plany na przyszłość? Zapraszamy do lektury.

Golon zmierzy się z Kraską

Golon zmierzy się z Kraską

22 sierpnia odbędzie się gala FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Obok Karola Łasiewickiego z Fight Academy Ostrołęka powalczy Piotr Golon, który stoczył jedną walkę zawodową i ją wygrał. Rywalem Golona trenującego na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Kamil Kraska (4-1, 2 KO, 2 SUB).

» Wasze komentarze

XXX @ 15:02, 15.03.2012r. IP: *.*.166.41

Barwa dla zawodników , brawa dla Emilii.
Brawa dla Luizy , która trenuje dopiero nie całe dwa lata.

JAM @ 07:29, 16.03.2012r. IP: *.*.242.190

Sztuka Walki Tylko Dla Orłów !

łysy mechanik @ 09:50, 16.03.2012r. IP: *.*.39.107

Brawo,brawo,brawo EMILKA!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo