« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszają piłkarskie rozgrywki, Pekpol walczy w fazie play-off

W najbliższy weekend czeka nas inauguracja rundy wiosennej w piłkarskich rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej oraz ligi okręgowej w których występują zespoły z naszego miasta i powiatu. Kibiców najbardziej emocjonować będą z kolei spotkania ostrołęckiego Pekpolu w hali im. Arkadiusza Gołasia w ramach fazy play-off.


Najpierw swoje pierwsze spotkanie rundy wiosennej rozegrają piłkarze ostrołęckiej Narwi, którzy zimą nieco przebudowali swój skład. W efekcie podopieczni trenera Kazimierza Puławskiego mają prezentować się w gronie trzecioligowców znacznie lepiej i mimo, że utrzymanie w lidze jest mało realne, to niebiesko-czerwoni chcą sprawić sporo radości swoim kibicom.

Pierwsze spotkania wiosną rozegrają również piłkarze drużyn z ligi okręgowej. Największe szanse na awans z naszego powiatu mają zawodnicy ostrołęckiej Korony HiD, którzy zimą odmłodzili skład, a w okresie przygotowawczym grali w kratkę. Jak będzie w spotkaniach o ligowe punkty? Czas pokaże...

Najwięcej emocji w sobotę i niedzielę wzbudzają z kolei spotkania ostrołęckiego Pekpolu w ramach fazy play-off rozgrywek I ligi siatkówki. W pierwszej rundzie nasi siatkarze podejmować będą Cuprum Mundo Lubin. Kibice, ale i sami zawodnicy liczą, że w Ostrołęce uda odnieść się dwa zwycięstwa i z dobrą zaliczka pojechać za tydzień na mecze wyjazdowe.

Piłka nożna - spotkanie III ligi łódzko-mazowieckiej
Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka, sobota - 17 marca, spotkanie wyjazdowe.

Piłka nożna - spotkania ligi okręgowej
Korona HiD Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń, sobota - 17 marca, boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa, godz. 15.00.
KS CK Troszyn - Kryształ Glinojeck, sobota - 17 marca, stadion w Troszynie - godz. 15.00
Iskra Krasne - Rzekunianka Rzekuń, sobota - 17 marca - godz. 15.00
Sona Nowe Miasto - Tęcza Łyse, sobota - 17 marca - godz. 15.00, rozegrany w Kraszewie.

Siatkówka - faza play-off I ligi
Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin, sobota - 17 marca, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta - godz. 18.00.

Siatkówka - faza play-off I ligi
Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin, niedziela - 18 marca, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta, godz. 17.00.

Odsłon: 2076
Komentarzy: 3
09:33, 16.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

bartek @ 14:29, 16.03.2012r. IP: *.*.151.208

to pekpol wygra mecz :D

derby @ 15:58, 16.03.2012r. IP: *.*.238.66

A dziś derby sto(L)icy :) Za rok pewnie i u nas będą, szkoda że na niższym poziomie rozgrywkowym niż parę lat wstecz.

:) @ 17:53, 16.03.2012r. IP: *.*.73.62

JAZDA PEKPOL JAZADA :D:D:D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo