« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nikłe szanse Pekpolu w walce o półfinał play-off I ligi

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w sobotę rozegrają kolejne spotkanie fazy play-off w którym na wyjeździe spotkają się z Cuprum Mundo Lubin. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca po dwóch porażkach przed własną publicznością mają nikłe szanse na awans do dalszych gier.


Wspaniała postawa biało-czerwonych w sezonie zasadniczym napawała kibiców optymizmem, a na mecze regularnie przychodziło po osiemset kibiców, którzy liczyli na kolejne dobrej spotkania naszych zawodników i równie dobrą postawę w fazie play-off.

Niestety na zakończnie sezonu zasadniczego sytuacja nieco się skomplikowała przez kontuzję przyjmującego Artura Jacyszyna. Jeden z najlepszych zawodników I ligi na tej pozycji musiał iść na dłuższy odpoczynek i przejść artroskopię kolana, która miała wykazać na ile uraz jest poważny.

Mimo, że zabrakło tego zawodnika w pierwszych meczach fazy play-off nadzieje na dobry wynik były wciąż bardzo duże. Niestety marzenia o finale ligi i nawet Plus Lidze wywoływane przez wielu kibiców prysły jak bańka mydlana. Pekpol przegrał dwa mecze z Cuprum Mundo Lubin, który w ostatniej chwili zapewnił sobie miejsce w pierwszej ósemce.

Powodów takiej dyspozycji naszych zawodników można by wskazywać wiele, ale niepokoi fakt, gdy zarząd klubu po meczach rozwiązuje kontrakt z podstawowym zawodnikiem i jednocześnie kapitanem zespołu Pawłem Pietkiewiczem, który nie potrafi porozumieć się z trenerem Andrzejem Dudźcem.

Miejmy nadzieję, że pozostali zawodnicy, którzy wciąż są głodni sukcesy, chociaż może w niższej formie, w sobotę pozostawią boisku prawdziwy sporty charakter i serce do walki o jak najlepszy wynik. Jeszcze nie wszystko stracone.

Odsłon: 1485
Komentarzy: 2
23:29, 22.03.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

juzew @ 15:49, 23.03.2012r. IP: *.*.31.121

Niepodważalne jest to, co zrobił dla ostrołęckiej siatkówki pan Dudziec. A zrobił bardzo dużo przez wszystkie lata. Czy mógł osiągnąc coś więcej?... Dlatego zastanawia fakt nagłych, nie zrozumianych zwolnień, w tym pana Lucjana Ł. /trudny charakter/ i obecnie kapitana Pawła P. /trudny charakter/. A może to właśnie Ci panowie mieli pomysł na lepszą grę. Trudno mnie to zrozumieć, chociaż kibicuję siatkarzom praktycznie od początków rozwoju tej dyscypliny w naszym mieście. Mam nadzieję na pozytywny finał.

ja @ 16:31, 23.03.2012r. IP: *.*.138.15

Jeszcze nic straconego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo