Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Korona HiD rozczarowała w starciu z Wieczfnianką (zdjęcia)

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka po raz kolejny w rundzie wiosennej stracili punkty w spotkaniu przed własną publicznością na bocznym boisku przy ulicy Witosa. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Słowika nie znaleźli sposobu na pokonanie Wieczfnianki Wieczfnia Kościelna, mimo że prowadzili w sobotnim starciu już 3:1.

Do przerwy żółto-niebiescy wygrywali 2:0 po bramkach strzelonych przez Roberta Sokoła i Michała Noska. Wiele wskazywało na to, że gra kontry jest skuteczną bronią na plasujących się zdecydowanie niżej w ligowej tabeli rywali. Niestety błędy, jakie popełnili po przerwie, nie powinny przydarzać się drużynie, która chce grać w przyszłym sezonie o klasę wyżej.

Najpierw po strzale z dystansu Michała Dąbrowskiego, Sebastian Szczechowiak łapał piłkę na raty i złapał ją już gry przekroczyła linię bramkową. Mimo szybkiej odpowiedzi Michała Noska i podwyższenia wyniku prowadzenia na 3:1, w kolejnych minutach to goście przejęli inicjatywę. za głupi faul na rywalu Piotr Kubat otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Rywale poczynali sobie z minuty na minutę coraz pewniej i śmielej, a efektem tego były bramki strzelone przez Radosława Mroza i Michała Dąbrowskiego. Ostatecznie mimo przewagi Korony w ostatnich minutach, doszło do podziału punktów, przez który żółto-niebiescy spadli na drugą pozycję w ligowej tabeli.

Korona HiD Ostrołęka - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3:3 (2:0)
Bramki: Sokół 2. Nosek 26. (k), 56. - Dąbrowski 50. 83. (k), Mróz 80.
czerwona kartka: Kubat 61. (za drugą żółtą)