« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowy weekend z piłką nożną, piłką ręczną i siatkówką

Przed nami kolejny sportowy weekend głównie związany z występami piłkarskich zespołów w różnych klasach rozgrywkowych. Nie zabraknie jednak także emocji związanych z występami naszych szczypiornistów oraz młodych siatkarzy. Wszystko rozpocznie się już w piątkowy wieczór, kiedy na boisko wybiegną piłkarze amatorzy.


Przed nami 2. kolejka rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej w której występuje czternaście zespołów. W każdej ligowej kolejce rozgrywane będzie dodatkowe spotkanie awansem, bowiem organizatorzy chą zakończyć rozgrywki jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2012.

W sobotę na boisko wybiegną z kolei piłkarze ostrołęckiej Narwi, którzy podejmować będą w spotkaniu 23. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Hutnik Warszawa. Po całym tygodniu mobilizacji i ciężkich treningów trener Kazimierz Puławski oraz kibice mają nadzieję na dobre spotkanie i komplet punktów.

Wcześniej na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa dojdzie do ciekawego starcia derbowego Korony HiD Ostrołęka i KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Tomasza Słowika powinni wygrać to spotkanie myśląc o awansie do IV ligi, z kolei ekipa prowadzona przez Przemysława Stepnowskiego, jeśli wygra, odsunie od siebie na dłużej wizję spadku z ligi.

Emocji nie zabraknie z pewnością również w pozostałych spotkaniach drużyn z naszego powiatu, szczególnie w Strzegowie, gdzie o niezwykle ważne punkty w walce o awans powalczą piłkarze Kurpika Kadzidło. Podopieczni trenera Przemysława Kowalczyka słabo radzą sobie w wyjazdowych starciach w tym sezonie, ale tym razem nie mogą przegrać myśląc o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

W sobotnie popołudnie w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością wystąpią piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki, którzy podejmować będą AZS UMCS Lublin i powinni w tym meczu zgarnąć komplet punktów.
W niedzielę z kolei w hali im. Arkadiusza Gołasia zostanie rozegrany siatkarski Turniej Minisiatkówki Kinder + Sport czyli eliminacje do Mistrzostw Polski.

Piłka nożna - Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej "7"
Spotkania 2. kolejki rozgrywek OLPN na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa, piątek - 20 kwietnia, godz. 19.00.

Piłka nożna - III liga łódzko-mazowiecka
Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa, sobota - 21 kwietnia, godz. 16.30 - stadion przy ulicy Witosa.

Piłka nożna - liga okręgowa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
Korona HiD Ostrołęka - KS CK Troszyn, sobota - 21 kwietnia, godz. 13.00 - boczne boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.
Tęcza Łyse - Boruta Kuczbork, niedziela - 22 kwietnia, godz. 15.00, boisko przy ulicy Topolowej.
Rzekunianka Rzekuń - KS Pniewo, niedziela - 22 kwietnia, godz. 13.00, boisko przy ulicy Miłej.

Piłka nożna - A klasa, grupa Ciechanów-Ostrołęka
Bartnik Myszyniec - Wkra Andzin, niedziela - 22 kwietnia, godz. 11.00, stadion w Myszyńcu.
GKS Strzegowo - Kurpik Kadzidło, sobota - 21 kwietnia, godz. 16.00

Piłka nożna - B klasa, grupa Ostrołęka
Orz Goworowo - Huragan Lipniki, niedziela - 22 kwietnia, godz. 14.00
Świt Baranowo - GUKS Krasnosielc, niedziela - 22 kwietnia, 15:00
LUKS Łęg Przedmiejski - WKS Mystkówiec, niedziela - 22 kwietnia, godz. 14.00, stadion w Lelisie

Piłka ręczna - II liga mężczyzn
UMKS Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin, sobota - 21 kwietnia, godz. 17.00, hala ZS nr 5 przy ulicy Berlinga.

Siatkówka - Turniej Minisiatkówki Kinder + Sport
Eliminacje do Mistrzostw Polski, niedziela - 22 kwietnia, godz. 9.00, hala im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

Odsłon: 1624
Komentarzy: 0
09:41, 20.04.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo