« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adam Styła z Łomży wygrał puchar dyrektora MZOSTiIT (zdjęcia)

Adam Styła z Łomży okazał się najlepszy w turnieju tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT na kortach przy ulicy Hallera. W finale pokonał Wiesława Wyszkowskiego 6:3, 6:3, a wcześniej okazał się lepszy od Adama Sado z Makowa Mazowieckiego i Piotra Szczepanka z Ostrołęki. Do zawodów przystąpiło osiemnastu zawodników z kilku miast.


Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały turnieju: Dariusz Terlikowski - Wiesław Wyszkowski 1:6, 1:6, Bartłomiej Otłowski - Rafał Wyrębek 4:6, 5:7, Adam Styła - Piotr Szczepanek 6:3, 6:3, Tadeusz Boroń - Jordan Czapski 0:6, 0:6.

Półfinały: Rafał Wyrębek - Wiesław Wyszkowski 3:6, 6:1, 6:10, Adam Styła - Jordan Czapski 7:5, 3:6 (10:7)

Finał: Adam Styła - Wiesław Wyszkowski 6:3, 6:3

 

Sponsorzy turnieju: Dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz, Siłownia Forma 5 Club, Punkt gastronomiczny Smakosz.

 

Turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiITZobacz zdjęcia

Turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT

Odsłon: 3447
Komentarzy: 1
08:01, 01.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Rafał @ 20:08, 07.05.2012r. IP: *.*.102.118

Graty Adaś ;-)
ale nie masz z kim grać ...:-) Nas całe to śmieszne OST ze swoimi śmiesznymi regulaminami zniechęciło i zostałeś prawie sam. Pewnie chętnie też byś pograł jak jedziesz tyle kilometrów a tu został Jordan i jeszcze może kilku uczących się samemu chłopaków.
Ktoś kiedyś powiedział, że w tym mieście syf trypla goni i tak chyba zostanie w kwestii zarządzania, szkolenia młodzieży i atmosfery.
Od 20 lat nic się nie zmienia i tak chyba pozostanie ...szkoda....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo