« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adam Styła z Łomży wygrał puchar dyrektora MZOSTiIT (zdjęcia)

Adam Styła z Łomży okazał się najlepszy w turnieju tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT na kortach przy ulicy Hallera. W finale pokonał Wiesława Wyszkowskiego 6:3, 6:3, a wcześniej okazał się lepszy od Adama Sado z Makowa Mazowieckiego i Piotra Szczepanka z Ostrołęki. Do zawodów przystąpiło osiemnastu zawodników z kilku miast.


Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały turnieju: Dariusz Terlikowski - Wiesław Wyszkowski 1:6, 1:6, Bartłomiej Otłowski - Rafał Wyrębek 4:6, 5:7, Adam Styła - Piotr Szczepanek 6:3, 6:3, Tadeusz Boroń - Jordan Czapski 0:6, 0:6.

Półfinały: Rafał Wyrębek - Wiesław Wyszkowski 3:6, 6:1, 6:10, Adam Styła - Jordan Czapski 7:5, 3:6 (10:7)

Finał: Adam Styła - Wiesław Wyszkowski 6:3, 6:3

 

Sponsorzy turnieju: Dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz, Siłownia Forma 5 Club, Punkt gastronomiczny Smakosz.

 

Turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiITZobacz zdjęcia

Turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora MZOSTiIT

Odsłon: 3419
Komentarzy: 1
08:01, 01.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Rafał @ 20:08, 07.05.2012r. IP: *.*.102.118

Graty Adaś ;-)
ale nie masz z kim grać ...:-) Nas całe to śmieszne OST ze swoimi śmiesznymi regulaminami zniechęciło i zostałeś prawie sam. Pewnie chętnie też byś pograł jak jedziesz tyle kilometrów a tu został Jordan i jeszcze może kilku uczących się samemu chłopaków.
Ktoś kiedyś powiedział, że w tym mieście syf trypla goni i tak chyba zostanie w kwestii zarządzania, szkolenia młodzieży i atmosfery.
Od 20 lat nic się nie zmienia i tak chyba pozostanie ...szkoda....

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo