« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Integracja 4×4 pod Pułtuskiem już 2 czerwca

W sobotę, 2 czerwca pod Pułtuskiem odbędzie się już piąta edycja Integracji 4×4. W tym roku został dokonany podział na różne kategorie klas tj. przeprawowa, sportowa, turystyczna, extreme oraz quad. Pieniądze pozyskane z każdej Integracji klub wydaje na pomoc potrzebującym dzieciom.


Jak zwykle na naszych Integracjach nie zabraknie smacznego wojskowego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu. Szczegółowe wyniki publikowane po rajdzie na naszej stronie pozwolą porównać swoje rezultaty z innymi uczestnikami imprezy.

Wpisowe na imprezę (dla samochodów) wynosi 250 zł od załogi (kierowca + pilot). Za każdą dodatkową osobę w aucie płacimy dodatkowo 30 złotych. Dla osób uczestniczących w klasie QUAD wpisowe wynosi 200 złotych.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz zapisy na stronie organizatora pultusk4x4.org.pl

Podział na poszczególne klasy podczas zawodów:
Klasa przeprawowa – dla załóg, którym nie straszne błoto i woda wlewająca się na maskę auta. W tej klasie przydadzą się trapy, mocne zaczepy w aucie, liny, lifty i inne off-roadowe przedmioty. Będziemy klasyfikować tylko auta bez wyciągarek (lub z wyciągarkami zaplombowanymi przed startem przez naszą ekipę). Załogi, które będą chciały korzystać z własnej wyciągarki (mechanicznej lub elektrycznej) również będą dopuszczone do startu, ale nieklasyfikowane w ogólnej punktacji.

Klasa sportowa – dla załóg, które oczekują od Off-Roadu zastrzyku adrenaliny, kochają wyścigi w terenie i nie mają ochoty przeprawiać się po pieczątki. Uczestnicy biorący udział w klasie sport mogą spodziewać się około 8-10 prób czasowych. Wygra najszybsza załoga ;)

Klasa turystyczna – w tej klasie chętnie zobaczymy zupełnych amatorów off-roadu, którzy chcą obcować z naturą, zobaczyć piękne tereny Mazowsza, sprawdzić, ale nie zniszczyć swojego seryjnego samochodu 4×4. Oprócz terenowej wycieczki z elementami sportowymi w klasie turystycznej przewidujemy zabawy i konkursy. Uczestnictwo w klasie turystycznej to doskonała przygoda dla rodzin chcących odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Klasa extreme – klasa dla osób, które nie mają chęci targać na ręcznej wyciągarce ciężkiego Patrola czy G. Dozwolone będzie korzystanie z mechanicznych i elektrycznych wyciągarek. Zawodnicy oprócz zdobycia kilkudziesięciu pieczątek będą musieli również ścigać się na próbach czasowych (będzie ich około 6-8).

Klasa quad – w tej klasie startują Quady. Dla uczestników przewidujemy próby czasowe oraz przeprawowe.

Odsłon: 1926
Komentarzy: 0
15:14, 10.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo