« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Integracja 4×4 pod Pułtuskiem już 2 czerwca

W sobotę, 2 czerwca pod Pułtuskiem odbędzie się już piąta edycja Integracji 4×4. W tym roku został dokonany podział na różne kategorie klas tj. przeprawowa, sportowa, turystyczna, extreme oraz quad. Pieniądze pozyskane z każdej Integracji klub wydaje na pomoc potrzebującym dzieciom.


Jak zwykle na naszych Integracjach nie zabraknie smacznego wojskowego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu. Szczegółowe wyniki publikowane po rajdzie na naszej stronie pozwolą porównać swoje rezultaty z innymi uczestnikami imprezy.

Wpisowe na imprezę (dla samochodów) wynosi 250 zł od załogi (kierowca + pilot). Za każdą dodatkową osobę w aucie płacimy dodatkowo 30 złotych. Dla osób uczestniczących w klasie QUAD wpisowe wynosi 200 złotych.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz zapisy na stronie organizatora pultusk4x4.org.pl

Podział na poszczególne klasy podczas zawodów:
Klasa przeprawowa – dla załóg, którym nie straszne błoto i woda wlewająca się na maskę auta. W tej klasie przydadzą się trapy, mocne zaczepy w aucie, liny, lifty i inne off-roadowe przedmioty. Będziemy klasyfikować tylko auta bez wyciągarek (lub z wyciągarkami zaplombowanymi przed startem przez naszą ekipę). Załogi, które będą chciały korzystać z własnej wyciągarki (mechanicznej lub elektrycznej) również będą dopuszczone do startu, ale nieklasyfikowane w ogólnej punktacji.

Klasa sportowa – dla załóg, które oczekują od Off-Roadu zastrzyku adrenaliny, kochają wyścigi w terenie i nie mają ochoty przeprawiać się po pieczątki. Uczestnicy biorący udział w klasie sport mogą spodziewać się około 8-10 prób czasowych. Wygra najszybsza załoga ;)

Klasa turystyczna – w tej klasie chętnie zobaczymy zupełnych amatorów off-roadu, którzy chcą obcować z naturą, zobaczyć piękne tereny Mazowsza, sprawdzić, ale nie zniszczyć swojego seryjnego samochodu 4×4. Oprócz terenowej wycieczki z elementami sportowymi w klasie turystycznej przewidujemy zabawy i konkursy. Uczestnictwo w klasie turystycznej to doskonała przygoda dla rodzin chcących odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Klasa extreme – klasa dla osób, które nie mają chęci targać na ręcznej wyciągarce ciężkiego Patrola czy G. Dozwolone będzie korzystanie z mechanicznych i elektrycznych wyciągarek. Zawodnicy oprócz zdobycia kilkudziesięciu pieczątek będą musieli również ścigać się na próbach czasowych (będzie ich około 6-8).

Klasa quad – w tej klasie startują Quady. Dla uczestników przewidujemy próby czasowe oraz przeprawowe.

Odsłon: 2065
Komentarzy: 0
15:14, 10.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

Wystrzałowe zawody z okazji Dnia Dziecka

Wystrzałowe zawody z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Klub Strzelectwa Sportowego "Obrońca" serdecznie zaprasza 1 czerwca w godz. 9:30 - 14:30 na zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży z karabinka sportowego. W zawodach mogą wziąć udział dzieci od 10 roku życia i młodzież do 18 roku. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo