« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Integracja 4×4 pod Pułtuskiem już 2 czerwca

W sobotę, 2 czerwca pod Pułtuskiem odbędzie się już piąta edycja Integracji 4×4. W tym roku został dokonany podział na różne kategorie klas tj. przeprawowa, sportowa, turystyczna, extreme oraz quad. Pieniądze pozyskane z każdej Integracji klub wydaje na pomoc potrzebującym dzieciom.


Jak zwykle na naszych Integracjach nie zabraknie smacznego wojskowego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu. Szczegółowe wyniki publikowane po rajdzie na naszej stronie pozwolą porównać swoje rezultaty z innymi uczestnikami imprezy.

Wpisowe na imprezę (dla samochodów) wynosi 250 zł od załogi (kierowca + pilot). Za każdą dodatkową osobę w aucie płacimy dodatkowo 30 złotych. Dla osób uczestniczących w klasie QUAD wpisowe wynosi 200 złotych.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz zapisy na stronie organizatora pultusk4x4.org.pl

Podział na poszczególne klasy podczas zawodów:
Klasa przeprawowa – dla załóg, którym nie straszne błoto i woda wlewająca się na maskę auta. W tej klasie przydadzą się trapy, mocne zaczepy w aucie, liny, lifty i inne off-roadowe przedmioty. Będziemy klasyfikować tylko auta bez wyciągarek (lub z wyciągarkami zaplombowanymi przed startem przez naszą ekipę). Załogi, które będą chciały korzystać z własnej wyciągarki (mechanicznej lub elektrycznej) również będą dopuszczone do startu, ale nieklasyfikowane w ogólnej punktacji.

Klasa sportowa – dla załóg, które oczekują od Off-Roadu zastrzyku adrenaliny, kochają wyścigi w terenie i nie mają ochoty przeprawiać się po pieczątki. Uczestnicy biorący udział w klasie sport mogą spodziewać się około 8-10 prób czasowych. Wygra najszybsza załoga ;)

Klasa turystyczna – w tej klasie chętnie zobaczymy zupełnych amatorów off-roadu, którzy chcą obcować z naturą, zobaczyć piękne tereny Mazowsza, sprawdzić, ale nie zniszczyć swojego seryjnego samochodu 4×4. Oprócz terenowej wycieczki z elementami sportowymi w klasie turystycznej przewidujemy zabawy i konkursy. Uczestnictwo w klasie turystycznej to doskonała przygoda dla rodzin chcących odetchnąć od miejskiego zgiełku.

Klasa extreme – klasa dla osób, które nie mają chęci targać na ręcznej wyciągarce ciężkiego Patrola czy G. Dozwolone będzie korzystanie z mechanicznych i elektrycznych wyciągarek. Zawodnicy oprócz zdobycia kilkudziesięciu pieczątek będą musieli również ścigać się na próbach czasowych (będzie ich około 6-8).

Klasa quad – w tej klasie startują Quady. Dla uczestników przewidujemy próby czasowe oraz przeprawowe.

Odsłon: 1951
Komentarzy: 0
15:14, 10.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Najlepszy wycisnął 215 kg (zdjęcia, wideo)

Plaża miejska w Ostrołęce zamieniła się w siłownię na powietrzu. Odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu odważnika i sztangi leżąc zorganizowane przez Miasto Ostrołęka oraz UKS Atleta Ostrołęka. Rywalizacja była naprawdę ciekawa.

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

A na mecie był grill i kompot (zdjęcia)

Blisko stu amatorów dwóch kółek wzięło udział w Wakacyjnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym współorganizowanym przez Miasto Ostrołęka, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Gminy Rzekuń.

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

Ossowski i Tadrzak z triumfami (zdjęcia)

15 zawodników wzięło udział w Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja odbyła się w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. W kategorii do lat 9 wygrał Mikołaj Ossowski, zaś w grupie do lat 16 triumfował Wojciech Tadrzak.

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Mateusz Adamowski ze złotem i brązem

Reprezentacja WOPR-OS Ostrołęka wystartowała w Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim, które odbyły się w Kątach Rybackich. Podopieczni Dariusza Małkowskiego, mimo że nie specjalizują się w konkurencjach morskich i był to dla większości z nich debiut na zawodach morskich, to w swoich startach osiągali dobre wyniki.

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Złoto Osowieckiego i Janczewskiej

Znakomity występ Oliwii Janczewskiej oraz Dawida Osowieckiego podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych w podnoszeniu ciężarów. W Siedlcach oboje zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wywalczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo