« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polonez z pucharem prezesa OTPS, Nike trzecie

W sobotę 26 maja w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej. O Puchar OTPS Nike Ostrołęka walczyły zespoły z Wyszkowa, Kobyłki, Łap oraz dwie drużyny reprezentujące gospodarza.


Zawody przebiegły w miłej atmosferze, choć mimo towarzyskiego charakteru mecze były bardzo zacięte. Z punktu widzenia Ostrołęki ważnym akcentem był występ drużyny prowadzonej przez Dariusza Piersę. Są to dziewczynki z szóstej i piątej klasy szkoły podstawowej trenujące w ramach Akademii Siatkówki im. A. Gołasia. Zespół zaprezentował się z jak najlepszej strony. Mimo, że to był pierwszy raz, gdy rywalizowały w „poważnej” siatkówce, zrobiły ogromne wrażeni na obserwatorach, szczególnie ambicją i nieustępliwością. w obronie.

Niestety, okazji do pokazania się nie miała jedna z wyróżniających się podopiecznych Dariusza Piersy – Julia Damięcka, która na rozgrzewce przed pierwszym meczem doznała kontuzji. „Nominalne” młodziczki Nike zaprezentowały się poniżej oczekiwań, szczególnie gładka porażka z Trójką była niemiłą niespodzianką. Jednaka trener Dariusz Werpachowski był zadowolony z tego, że okazja do grania był urozmaiceniem dla treningów i pokazała jego podopiecznym, że jeszcze wiele pracy przed nimi.

Składy zespołów z Ostrołęki:
Nike I: Kędzierska Kaja, Zera Marcelina, Jadczak Klaudia, Ossowska Natalia, Trzcińska Paulina, Liszewska Michalina, Niedźwiecka Paulina, Kołodziejczyk Klaudia, Radzka Kinga,
Nike II: Piersa Magda, Damięcka Julia, Damięcka Ola, Serowiecka Julia, Waśkiewicz Klaudia, Rogalska Joanna, Kaczmarczyka Agata, Krajewska Zuzanna, Ciok Kamila

Wyniki meczów: Nike I Ostrołęka – Nike II Ostrołęka 2:0, Polonez Wyszków – Akademia Siatkówki Łapy 2:0, Trójka Kobyłka – Nike I 2:0, Nike II – Polonez 0:2, Nike I – Akademia 2:0, Polonez – Trójka 2:1, Nike II – Akademia 1:2, Nike I – Polonez 1:2, Akademia – Trójka 1:2, Trójka – Nike II 2:0.

Końcowa kolejność: 1. UKS Polonez Wyszków, 2. UKS Trójka Kobyłka, 3. OTPS Nike I Ostrołęka, 4. Akademia Siatkówki Łapy, 5. OTPS Nike II Ostrołęka.

Odsłon: 2530
Komentarzy: 1
09:26, 29.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Igor Rostkowski został doceniony

Igor Rostkowski został doceniony

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Igorowi Rostkowskiemu na gruncie osiągniętych w ostatnim czasie wyników sportowych.

 

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

SPS Volley nie zagrał. W tle kwarantanna

W sobotni wieczór siatkarze SPS Volley Ostrołęka mieli rozpocząć rozgrywki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty szykowali się do inauguracji w Piastowie, gdzie mieli zagrać z miejscowym MUKS Tie-Break. Z planów nic nie wyszło. Przed zespołem dłuższy okres przygotowawczy.

Doświadczenia Nike

Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

Młodziczki Nike w I lidze!

Młodziczki Nike w I lidze!

Znakomity występ siatkarek OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju rozstawieniowego młodziczek. Podopieczne Dariusza Piersy walczyły we własnej hali i okazały się najlepsze. Alicja Walc i spółka zanotowały komplet zwycięstw i zameldowały się w I lidze mazowieckiej.

 

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Młodzicy Olimpu z wygranymi i porażką

Dobry początek ekipy Edyty Zyśk w turnieju rozstawieniowym do Mazowieckiej Ligi Młodzika. Zespół Olimpu Ostrołęka był gospodarzem turnieju. Ostrołęczanie wygrali dwa spotkania, a w jednym musieli uznać wyższość rywali ze stolicy. Przed drużyną walka w II lidze. 

 

» Wasze komentarze

Świt @ 14:17, 04.06.2012r. IP: *.*.157.245

15 lipca Klub Sportowy Świt Baranowo przy pomocy GOKSiR-u Baranowo oraz OSP Baranowo organizuje II Festyn Sportowo-Rekreacyjny.

Impreza tak jak rok temu odbędzie się na Stadionie Gminnym w Baranowie.

W tegorocznym harmonogramie zaplanowane są trzy główne atrakcje sportowe. Na głównym boisku zostanie rozegrany turniej oldbojów. Na mniejszym boisku o nawierzchni sztucznej odbędzie się turniej tenisa ziemnego. Z kolei na piaszczystym boisku plażowym zagrają siatkarze.

Już dziś można zapisywać się na siatkówkę plażową i na tenis ziemny. Kategoria wiekowa open.

Zapisy pod numerem telefonu 886325573 lub numerem gg 768461.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo