« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polonez z pucharem prezesa OTPS, Nike trzecie

W sobotę 26 maja w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej. O Puchar OTPS Nike Ostrołęka walczyły zespoły z Wyszkowa, Kobyłki, Łap oraz dwie drużyny reprezentujące gospodarza.


Zawody przebiegły w miłej atmosferze, choć mimo towarzyskiego charakteru mecze były bardzo zacięte. Z punktu widzenia Ostrołęki ważnym akcentem był występ drużyny prowadzonej przez Dariusza Piersę. Są to dziewczynki z szóstej i piątej klasy szkoły podstawowej trenujące w ramach Akademii Siatkówki im. A. Gołasia. Zespół zaprezentował się z jak najlepszej strony. Mimo, że to był pierwszy raz, gdy rywalizowały w „poważnej” siatkówce, zrobiły ogromne wrażeni na obserwatorach, szczególnie ambicją i nieustępliwością. w obronie.

Niestety, okazji do pokazania się nie miała jedna z wyróżniających się podopiecznych Dariusza Piersy – Julia Damięcka, która na rozgrzewce przed pierwszym meczem doznała kontuzji. „Nominalne” młodziczki Nike zaprezentowały się poniżej oczekiwań, szczególnie gładka porażka z Trójką była niemiłą niespodzianką. Jednaka trener Dariusz Werpachowski był zadowolony z tego, że okazja do grania był urozmaiceniem dla treningów i pokazała jego podopiecznym, że jeszcze wiele pracy przed nimi.

Składy zespołów z Ostrołęki:
Nike I: Kędzierska Kaja, Zera Marcelina, Jadczak Klaudia, Ossowska Natalia, Trzcińska Paulina, Liszewska Michalina, Niedźwiecka Paulina, Kołodziejczyk Klaudia, Radzka Kinga,
Nike II: Piersa Magda, Damięcka Julia, Damięcka Ola, Serowiecka Julia, Waśkiewicz Klaudia, Rogalska Joanna, Kaczmarczyka Agata, Krajewska Zuzanna, Ciok Kamila

Wyniki meczów: Nike I Ostrołęka – Nike II Ostrołęka 2:0, Polonez Wyszków – Akademia Siatkówki Łapy 2:0, Trójka Kobyłka – Nike I 2:0, Nike II – Polonez 0:2, Nike I – Akademia 2:0, Polonez – Trójka 2:1, Nike II – Akademia 1:2, Nike I – Polonez 1:2, Akademia – Trójka 1:2, Trójka – Nike II 2:0.

Końcowa kolejność: 1. UKS Polonez Wyszków, 2. UKS Trójka Kobyłka, 3. OTPS Nike I Ostrołęka, 4. Akademia Siatkówki Łapy, 5. OTPS Nike II Ostrołęka.

Odsłon: 2484
Komentarzy: 1
09:26, 29.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Volley trzeci w ligowej stawce. Rozgrywki zawieszone do odwołania

Po osiemnastu spotkaniach w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 ostrołęcki Volley zajmuje trzecią pozycję. Liderem jest ŻSS "Len", a drugą lokatę piastuje Huragan Wołomin. Niestety, w związku z panującym koronawirusem rozgrywki zostały zawieszone.

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

» Wasze komentarze

Świt @ 14:17, 04.06.2012r. IP: *.*.157.245

15 lipca Klub Sportowy Świt Baranowo przy pomocy GOKSiR-u Baranowo oraz OSP Baranowo organizuje II Festyn Sportowo-Rekreacyjny.

Impreza tak jak rok temu odbędzie się na Stadionie Gminnym w Baranowie.

W tegorocznym harmonogramie zaplanowane są trzy główne atrakcje sportowe. Na głównym boisku zostanie rozegrany turniej oldbojów. Na mniejszym boisku o nawierzchni sztucznej odbędzie się turniej tenisa ziemnego. Z kolei na piaszczystym boisku plażowym zagrają siatkarze.

Już dziś można zapisywać się na siatkówkę plażową i na tenis ziemny. Kategoria wiekowa open.

Zapisy pod numerem telefonu 886325573 lub numerem gg 768461.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo