« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polonez z pucharem prezesa OTPS, Nike trzecie

W sobotę 26 maja w sali Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej. O Puchar OTPS Nike Ostrołęka walczyły zespoły z Wyszkowa, Kobyłki, Łap oraz dwie drużyny reprezentujące gospodarza.


Zawody przebiegły w miłej atmosferze, choć mimo towarzyskiego charakteru mecze były bardzo zacięte. Z punktu widzenia Ostrołęki ważnym akcentem był występ drużyny prowadzonej przez Dariusza Piersę. Są to dziewczynki z szóstej i piątej klasy szkoły podstawowej trenujące w ramach Akademii Siatkówki im. A. Gołasia. Zespół zaprezentował się z jak najlepszej strony. Mimo, że to był pierwszy raz, gdy rywalizowały w „poważnej” siatkówce, zrobiły ogromne wrażeni na obserwatorach, szczególnie ambicją i nieustępliwością. w obronie.

Niestety, okazji do pokazania się nie miała jedna z wyróżniających się podopiecznych Dariusza Piersy – Julia Damięcka, która na rozgrzewce przed pierwszym meczem doznała kontuzji. „Nominalne” młodziczki Nike zaprezentowały się poniżej oczekiwań, szczególnie gładka porażka z Trójką była niemiłą niespodzianką. Jednaka trener Dariusz Werpachowski był zadowolony z tego, że okazja do grania był urozmaiceniem dla treningów i pokazała jego podopiecznym, że jeszcze wiele pracy przed nimi.

Składy zespołów z Ostrołęki:
Nike I: Kędzierska Kaja, Zera Marcelina, Jadczak Klaudia, Ossowska Natalia, Trzcińska Paulina, Liszewska Michalina, Niedźwiecka Paulina, Kołodziejczyk Klaudia, Radzka Kinga,
Nike II: Piersa Magda, Damięcka Julia, Damięcka Ola, Serowiecka Julia, Waśkiewicz Klaudia, Rogalska Joanna, Kaczmarczyka Agata, Krajewska Zuzanna, Ciok Kamila

Wyniki meczów: Nike I Ostrołęka – Nike II Ostrołęka 2:0, Polonez Wyszków – Akademia Siatkówki Łapy 2:0, Trójka Kobyłka – Nike I 2:0, Nike II – Polonez 0:2, Nike I – Akademia 2:0, Polonez – Trójka 2:1, Nike II – Akademia 1:2, Nike I – Polonez 1:2, Akademia – Trójka 1:2, Trójka – Nike II 2:0.

Końcowa kolejność: 1. UKS Polonez Wyszków, 2. UKS Trójka Kobyłka, 3. OTPS Nike I Ostrołęka, 4. Akademia Siatkówki Łapy, 5. OTPS Nike II Ostrołęka.

Odsłon: 2505
Komentarzy: 1
09:26, 29.05.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Świetną frekwencją cieszył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany w minioną niedzielę. Do walki na piasku przystąpiło 54 uczestników, którzy walczyli w sześciu kategoriach. Zawody przeprowadzono systemem "brazylijskim", a zawodnicy grali do jednego wygranego seta, do 21 pkt. W turnieju rozegrano łącznie 32 mecze.

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Pięć drużyn wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który ostatecznie odbył się w hali. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wygrał Narew Różan, który w końcowym rozrachunku wyprzedził Misiaki Grażynki oraz Szyszkojady.

Zmierz się pod siatką

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Świt @ 14:17, 04.06.2012r. IP: *.*.157.245

15 lipca Klub Sportowy Świt Baranowo przy pomocy GOKSiR-u Baranowo oraz OSP Baranowo organizuje II Festyn Sportowo-Rekreacyjny.

Impreza tak jak rok temu odbędzie się na Stadionie Gminnym w Baranowie.

W tegorocznym harmonogramie zaplanowane są trzy główne atrakcje sportowe. Na głównym boisku zostanie rozegrany turniej oldbojów. Na mniejszym boisku o nawierzchni sztucznej odbędzie się turniej tenisa ziemnego. Z kolei na piaszczystym boisku plażowym zagrają siatkarze.

Już dziś można zapisywać się na siatkówkę plażową i na tenis ziemny. Kategoria wiekowa open.

Zapisy pod numerem telefonu 886325573 lub numerem gg 768461.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo