« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Świt Cup 2012 gospodarze lepsi po karnych od UKS Moja Ostrołęka (zdjęcia, wideo)

Pod koniec maja w Baranowie odbył się turniej piłki Świt Cup dla rocznika 2000 i młodsi w którym wzięła udział reprezentacja naszego portalu - UKS Moja Ostrołęka. Podopieczni trenera Cezarego Stachowicza zajęli drugie miejsce w rywalizacji, przegrywając dopiero spotkanie finałowe po rzutach karnych.


Wyniki meczów grupowych: Świt Baranowo I - Rzekunianka Rzekuń I 3:1, Świt Baranowo II - Rzekunianka Rzekuń II 3:0, Świt Baranowo III - UKS Moja Ostrołęka I 0:3, UKS Moja Ostrołęka II - GUKS Krasnosielc 0:1, Świt Baranowo I - Świt Baranowo III 5:0, Świt Baranowo II - UKS Moja Ostrołęka II 0:0, Rzekunianka Rzekuń I - UKS Moja Ostrołęka I 1:1, Rzekunianka Rzekuń II - GUKS Krasnosielc 1:5, Świt Baranowo I - UKS Moja Ostrołęka I 1:0, Świt Baranowo II - GUKS Krasnosielc 2:0.

Wyniki meczów półfinałowych: Świt Baranowo I - GUKS Krasnosielc 1:0, UKS Moja Ostrołęka I - Świt Baranowo II 2:0. Mecz o VII miejsce: Świt Baranowo III - Rzekunianka Rzekuń I 1:0. Mecz o V miejsce: UKS Moja Ostrołęka II - Rzekunianka Rzekuń II 3:0. Mecz o III miejsce: Świt Baranowo II - GUKS Krasnosielc 2:1. Mecz o I miejsce: Świt Baranowo I - UKS Moja Ostrołęka I 1:1 k. 2:1.

Końcowa klasyfikacja: 1. Świt Baranowo I, 2. UKS Moja Ostrołęka I, 3. Świt Baranowo II, 4. GUKS Krasnosielc, 5. UKS Moja Ostrołęka II, 6. Rzekunianka Rzekuń II, 7. Świt Baranowo III, 8. Rzekunianka Rzekuń I.

Statuetkę najlepszego strzelca otrzymał Adrian Kaczor (Świt Baranowo I). Ustrzelił on 7 bramek. Najlepszym piłkarzem uznany został Paweł Prusik (Moja Ostrołęka I). A bramkarzem Kacper Kaczorek (Świt Baranowo I).

Zobacz materiał wideo z podsumowania imprezy

 

Świt Cup 2000 (27.05.2012)Zobacz zdjęcia!

Świt Cup 2000 (27.05.2012)

Odsłon: 2359
Komentarzy: 0
12:59, 06.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo