Niedziela, 25 października 2020 r., imieniny Darii, Wilhelminy, Sambora

Ania Przasnysz zwycięża w rozgrywkach OLPN

Piłkarze Ani Przasnysz okazali się najlepszym zespołem w rozgrywkach Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2012. W pokonanym polu zostawili zespół KS Tęcza, z którym rywalizowali o końcowy tryumf do samego końca. W rozgrywkach w tym sezonie wystąpiło czternaście zespołów.

Organizatorzy zorganizowali rozgrywki tak, aby zakończyły się jeszcze przed pierwszym meczem na Euro 2012. Dlatego w każdej kolejce rozgrywane było jedno spotkanie awansem, a ostatnie spotkania w środę 6 czerwca.

Wyniki 12. kolejki rozgrywek OLPN: FC Księżopole - Meritum Bank 2:6, Grupa Ekspert - KM PSP 2:1, Monar Ostrołęka - Ania Przasnysz 1:15, eOstrołęka - Young Stars 3:2, Sporting Boss - Arco Ławy 0:5, Monar Lipianka - KS Tęcza 1:8, Sympatycy - ZIS Mróz 0:3, Monar Ostrołęka - KM PSP Ostrołęka 0:5.

11:00, 07.06.2012r.

Narew zatrzymana u siebie! (zdjęcia, wideo)

W sześciu poprzednim spotkaniach ostrołęczanie wygrali sześć razy. Strzelili 25 goli i stracili zaledwie trzy. W sobotnim starciu podopieczni długo przegrywali z Konopianką Konopki. Na szczęście w końcówce trafienie zaliczył Kevin Karwowski. Narew pozostała na pozycji lidera, chociaż ma nad Żbikiem Nasielsk zaledwie dwa punkty przewagi.

Osiem świeczek na torcie Koska

Piłkarki Jantaru zrobiły świetny prezent swojemu trenerowi. Ostrołęczanki wygrał aż 8:0 z KS Wilanów w dniu 34. urodzin szkoleniowca. Od samego początku nasze zawodniczki przeważały. O ich przewadze niech świadczy fakt, iż w 25 minucie Klaudia Płoska i spółka prowadziły różnicą pięciu goli.

Trzy gole w meczu KS CK Troszyn

Piłkarze beniaminka IV ligi wybrali się do Łomianek. Miejscowy KS do starcia z podopiecznymi Marcina Truszkowskiego miał na koncie zaledwie dziewięć punktów. Niestety, gracze KS CK Troszyn przegrali, tracąc dwa gole do przerwy. Po zmianie stron gospodarze postawili kropkę nad "i".

Jantar zagra z KS Wilanów

Piłkarki z Ostrołęki już w sobotę o godz. 10:30 zagrają spotkanie ligowe z KS Wilanów. Podopieczne Rafała Koska notują passę dwóch wygranych z rzędu. Rywalki to ekipa, która ma na koncie trzy wygrane i cztery porażki. Nasze dziewczęta wygrały w tym sezonie trzy boje, a w dwóch remisowały.

KS CK Troszyn da radę. Świderski: Damy z siebie wszystko, żeby zboczyć z tej złej ścieżki

Piłkarze z Troszyna mają przed sobą duże wyzwanie. W sobotę zmierzą się z KS Łomianki. Mecz odbędzie się w sobotę, początek o godz. 11:00. Beniaminek IV ligi liczy na przełamanie na wyjeździe. Po raz ostatni podopieczni Marcina Truszkowskiego wygrali na obcym terenie niemal dokładnie dwa miesiące temu. 22 sierpnia pokonali 4:0 Nadnarwiankę w Pułtusku.

zis @ 22:43, 07.06.2012r. IP: *.*.42.59

Podziękowanie dla organizatorów. Fajna impreza.!!!!!!

edmund @ 20:20, 08.06.2012r. IP: *.*.41.69

Szacun dla Ani ale za słaba dla was ta liga i dajcie pograc amatorom.

uczestnik @ 09:43, 09.06.2012r. IP: *.*.64.190

Liga fajna ale zakonczenie do d.py.Po 30 minutach zabraklo kielbasek i kaszanki no i te statuetki wielkosci jajka kury