« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

VII Memoriał Arkadiusza Gołasia od piątku do niedzieli

Szesnaście zespołów z całego kraju przystąpi w najbliższy weekend w hali im. Arkadiusza Gołasia do rywalizacji w VII Memoriale tego wspaniałego siatkarza. Wśród nich dwie drużyny ostrołęckiego Olimpu, które mogą walczyć o najwyższe cele w imprezie.


Gospodarze prowadzeni będą w zawodach przez trenerów Lucjana Łomacza i Renisława Dmochowskiego. Po ubiegłorocznej dobrej postawie drużyny prowadzonej przez Norberta Majkowskiego i zajęciu trzeciego miejsca, również teraz apetyty na dobry wynik są spore.

W zawodach zespoły podzielone zostały na cztery grupy, w których mecze rozgrywane będą systemem "każdy z każdym". Rozgrywki toczą się do dwóch wygranych setów, przy czym w przypadku remisu rozgrywany jest trzeci do 15 punktów.

Za zwycięstwo zwycięski zespół otrzymuje 2 punkty, za porażkę 1, a za niestawienie się na meczu 0. Do czołowej ósemki rozgrywek awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Pierwsze spotkania rozgrywane zostaną w piątek, 15 czerwca o godz. 10.00. Uroczyste otwarcie turnieju zaplanowano na godz. 15.00. W niedzielę, 17 czerwca finał o godz. 12.00. Uroczyste zakończenie turnieju o godz. 14.00.

Piątek - spotkania ostrołęckiego Olimpu:
Godz. 10.00: Olimp I Ostrołęka - Żyrardów
Godz. 13.00: Olimpu II Ostrołęka - Bas II Białystok
Godz. 13.00: Olimp I Ostrołęka - Ełk
Godz. 17.30: Olimp II Ostrołęka - Serbinów
Godz. 18.30: Metro Warszawa - Olimp I Ostrołęka

Odsłon: 1660
Komentarzy: 0
08:00, 15.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Świetną frekwencją cieszył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany w minioną niedzielę. Do walki na piasku przystąpiło 54 uczestników, którzy walczyli w sześciu kategoriach. Zawody przeprowadzono systemem "brazylijskim", a zawodnicy grali do jednego wygranego seta, do 21 pkt. W turnieju rozegrano łącznie 32 mecze.

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Pięć drużyn wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który ostatecznie odbył się w hali. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wygrał Narew Różan, który w końcowym rozrachunku wyprzedził Misiaki Grażynki oraz Szyszkojady.

Zmierz się pod siatką

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo