« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

W sobotę Grand Prix Czterech Miast zawita do Wyszkowa

Organizator całego cyklu - Waldemar Rępa
Organizator całego cyklu - Waldemar Rępa

Rozgrywki Grand Prix Czterech Miast w tenisie ziemnym nabierają coraz większego tempa. W najbliższy weekend rozegrana zostanie już czwarta eliminacja, tym razem na kortach ziemnych w Wyszkowie. Po trzech zawodach liderem rankingu jest łomżanin będący członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Adam Styła.


W klasyfikacji generalnej lider rankingu Adam Styła zgromadził 42 punkty i wyprzedza kolejnych zawodników Janusza Zalewskiego - 27 pkt., Krzysztofa Bułkowskiego - 24 pkt., Waldemarem Rępą 21 pkt. i Jordanem Czapskim - 15 pkt.

To właśnie ostatni z wymienionych zawodników jako jedyny w tym sezonie zdołał pokonać Adama Styłę i zgarnąć główną nagrodę w turnieju na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W kolejnych dwóch turniejach w Zambrowie i Ostrowi Mazowieckiej jednak nie wystąpił i dał pole do popisu łomżaninowi.

Adam Styła najpierw ograł w Zambrowie po niezwykle długim ponad trzygodzinnym pojedynku Karola Dyszkiewicza z Białegostoku, a przed tygodniem okazał się najlepszy w Ostrowi Mazowieckiej pokonując Janusza Zalewskiego z Łomży. Jak będzie sobotnio-niedzielnych zmaganiach w Wyszkowie czas pokaże. Może do głosu dojdą gospodarze, albo ostrołęczanie, którzy nieco spuścili z tonu.

Początek turnieju w sobotę 23 czerwca o godz. 9.00 na kortach w Wyszkowie.


Odsłon: 1466
Komentarzy: 0
08:00, 22.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy jest nie tylko w cieniu tenisa ziemnego, ale również w wielu miastach kibice często zapominają, że działają tam kluby tenisa stołowego. Nieco pomijany sport zyskał na znaczeniu w czasie pandemii i nie należy go lekceważyć.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo