« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

W sobotę Grand Prix Czterech Miast zawita do Wyszkowa

Organizator całego cyklu - Waldemar Rępa
Organizator całego cyklu - Waldemar Rępa

Rozgrywki Grand Prix Czterech Miast w tenisie ziemnym nabierają coraz większego tempa. W najbliższy weekend rozegrana zostanie już czwarta eliminacja, tym razem na kortach ziemnych w Wyszkowie. Po trzech zawodach liderem rankingu jest łomżanin będący członkiem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Adam Styła.


W klasyfikacji generalnej lider rankingu Adam Styła zgromadził 42 punkty i wyprzedza kolejnych zawodników Janusza Zalewskiego - 27 pkt., Krzysztofa Bułkowskiego - 24 pkt., Waldemarem Rępą 21 pkt. i Jordanem Czapskim - 15 pkt.

To właśnie ostatni z wymienionych zawodników jako jedyny w tym sezonie zdołał pokonać Adama Styłę i zgarnąć główną nagrodę w turnieju na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W kolejnych dwóch turniejach w Zambrowie i Ostrowi Mazowieckiej jednak nie wystąpił i dał pole do popisu łomżaninowi.

Adam Styła najpierw ograł w Zambrowie po niezwykle długim ponad trzygodzinnym pojedynku Karola Dyszkiewicza z Białegostoku, a przed tygodniem okazał się najlepszy w Ostrowi Mazowieckiej pokonując Janusza Zalewskiego z Łomży. Jak będzie sobotnio-niedzielnych zmaganiach w Wyszkowie czas pokaże. Może do głosu dojdą gospodarze, albo ostrołęczanie, którzy nieco spuścili z tonu.

Początek turnieju w sobotę 23 czerwca o godz. 9.00 na kortach w Wyszkowie.


Odsłon: 1441
Komentarzy: 0
08:00, 22.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo