« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Krasnosielc zdobył puchar wójta gminy Goworowo (zdjęcia)

W sobotę 23 czerwca w Goworowie rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Goworowo zorganizowany przez klub Orz Goworowo. Najlepszym zespołem w turnieju okazał się GUKS Krasnosielc. Drugie miejsce przypadło gospodarzom zawodów, a trzecie KS Miastkowo.


W trakcie trwania turnieju dla drużyn pauzujących wspaniały i bardzo smaczny bigos serwowały panie Jadwiga Farat (prezes Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi ,,Sąsiad”, Anna Wachowska - pracownik GOKSiR, a także członek zarządu klubu Orz Goworowo Agata Majk pracownik GOKSiR w Goworowie i jednocześnie fotograf upamiętniającą rozgrywki w ramach turnieju.

Komplet wyników turnieju: Orz Goworowo - Arco Ławy 2:0, KS CK Troszyn - GUKS Krasnosielc 0:3, Arco Ławy - KS Miastkowo 0:1, Orz Goworowo - GUKS Krasnosielc 0:2, KS Miastkowo - KS CK Troszyn 1:0, Arco Ławy - GUKS Krasnosielc 2:1, Orz Goworowo - KS Miastkowo 1:1, KS CK Troszyn - Arco Ławy 2:2, GUKS Krasnosielc - KS Miastkowo 3:2, Orz Goworowo - KS CK Troszyn 3:0 walkower.

Końcowa klasyfikacja zawodów: 1. GUKS Krasnosielc, 2. Orz Goworowo, 3. KS Miastkowo, 4. Arco Ławy, 5. KS CK Troszyn.

Puchar wraz z nagrodą rzeczową ufundowane przez GOKSiR w Goworowie dla najlepszego strzelca turnieju zdobył zawodnik GUKS Krasnosielc Jarosław Chełchowski zdobywca pięciu bramek. Puchar wraz z nagrodą rzeczową dla najlepszego zawodnika odebrał piłkarz Orza Goworowo Szymon Gęsich, a najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Kośnika, również z zespołu gospodarzy.

 

Turniej o puchar wójta gminy Goworowo (23.06.2012)Zobacz zdjęcia!

Turniej o puchar wójta gminy Goworowo (23.06.2012)

Odsłon: 4139
Komentarzy: 1
20:24, 26.06.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

UCZESTNIK @ 18:46, 27.06.2012r. IP: *.*.253.38

Świetny pomysł i brawa dla organizatorów,szkoda że jedna drużyna dała ciała.......( taki bojkot)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo