« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte boje w V Kurpiowskim Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej

(fot. G. Parzych)

W sobotę 30 czerwca w Kadzidle rozegrany został V Kurpiowski Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o puchar wójta i przewodniczącego gminy Kadzidło. Przy ponad 30 stopniowym upale rywalizowało 22 pary zawodników i zawodniczek w dwóch kategoriach w formule open.


W grupie mężczyzn najlepsi okazali się ostrołęczanie Mariusz i Wiktor Michałowscy, którzy zgarnęli okazały puchar i nagrodę pieniężną. W finale pokonali Adama i Tomasza Szymborskich z Makowa Mazowieckiego. Trzecie miejsce wywalczyłi Krzysztof Siwak i Rafał Kowalczyk w decydującym o podium spotkaniu pokonując Michała Skibę i Kubę Augustyniaka.

W kategorii kobiet najlepsze okazały się ostrołęczanki Angelika Olbryś i Marta Skiba, występujące w sezonie ligowym w barwach drugoligowego Nike. Kolejne miejsce na podium rywalizacji przypadłu również reprezentantkom tego klubu. Drugą pozycję zajęły Paulina Bałdyga i Justyna Kowalczyk. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki gospodarzy Olga Skowronek i Marta Trzcińska.

Końcowa klasyfikacja zawodów:
1. Angelika Olbryś / Marta Skiba
2. Paulina Bałdyga / Justyna Kowalczyk
3. Olga Skowronek / Marta Trzcińska

Klasyfikacja końcowa mężczyzn:
1. Mariusz Michałowski / Wiktor Michałowski
2. Adam Szymborski / Tomasz Szymborski
3. Krzysztof Siwak / Rafał Kowalczyk

Odsłon: 3382
Komentarzy: 4
13:10, 02.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Znamy mistrzów siatkówki (zdjęcia, wideo)

Świetną frekwencją cieszył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany w minioną niedzielę. Do walki na piasku przystąpiło 54 uczestników, którzy walczyli w sześciu kategoriach. Zawody przeprowadzono systemem "brazylijskim", a zawodnicy grali do jednego wygranego seta, do 21 pkt. W turnieju rozegrano łącznie 32 mecze.

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Narew Różan z triumfem pod siatką (zdjęcia, wideo)

Pięć drużyn wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej, który ostatecznie odbył się w hali. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wygrał Narew Różan, który w końcowym rozrachunku wyprzedził Misiaki Grażynki oraz Szyszkojady.

Zmierz się pod siatką

Zmierz się pod siatką

Miasto Ostrołęka zaprasza chętne zespoły do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Start w zmaganiach jest bezpłatny, a na najlepszych czekają puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zawody odbędą się na boiskach plaży miejskiej. Będzie ciekawie!

Magister Grzegorz Łomacz

Magister Grzegorz Łomacz

Rozgrywający reprezentacji Polski oraz Skry Bełchatów może pochwalić się ukończeniem studiów. Wychowanek Olimpu Ostrołęka wraz z kolegami z kadry zakończyli pewien etap w życiu. 33-latek zyskał tytuł magistra.

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Wąsy Dandiego najlepsi (zdjęcia)

Pięć drużyn walczyło w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w piłce siatkowej. Rywalizację zorganizował Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Triumfowali przedstawiciele Wąsów Dandiego, którzy wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

księgowa @ 17:01, 02.07.2012r. IP: *.*.15.101

z informacji na stronie gminy wynika że rozdano na nagrody łącznie 2 tysiace zotych. A gdzie w takim razie podział się tysiąc? Z wcześniejszej informacji na tej samej stronie i nie tylko, łaczna pula nagród miala wynieść 3 tys. Czyżby ktoś skłamał aby zapewnić frekwencję?

Janek @ 19:45, 02.07.2012r. IP: *.*.90.161

A gdzie we wsi woda? Nie wspominając o plaży?Biedne Krupnioki

S.M. @ 22:16, 02.07.2012r. IP: *.*.91.57

JAK DLA NAS UCZESTNIKÓW TO NIE PIENIĄDZE MIAŁY ZNACZENIE TYLKO ZABAWA ORAZ CHĘĆ RYWALIZACJI !! WĄTPIĘ BY KTOŚ POJECHAŁ TAM TYLKO PO TE 3 TYS

zawodnik @ 23:22, 03.07.2012r. IP: *.*.159.83

Czy można gdzieś znaleźć zdjęcia z tego turnieju ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo