« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale ostrołęckich nauczycieli w XXII Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce

Dwa złote, srebrny i brązowy medal wywalczyli nauczycieli i trenerzy UKS Clan II LO i III LO w Ostrołęce w XXII Mistrzostwach Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce, które w dniach 30 czerwca odbyły się Białymstoku. Ostrołęczanie wzięli udział w kategoriach: K40, K50 i M35.


W zawodach osiągnęli następujące wyniki:
Małgorzata Mierzejewska (III LO Ostrołęka) - pierwsze miejsce w skoku w dal w kategorii K-40 z wynikiem 4,27 m
Piotr Charkiewicz (II LO Ostrołęka) - pierwsze miejsce w rzucie oszczepem (800 g) w kategorii M-35 z wynikiem 55,93 m
Halina Pierzchała (Antonie, UKS Clan II LO Ostrołęka) - drugie miejsce w pchnięciu kulą (3 kg) w kategorii K-50 z wynikiem 9,41 m i trzecie miejsce w rzucie oszczepem (500 g) z wynikiem 21,78 m.

 

Takie zawody to dla nas nauczycieli niezwykła okazja do poznania nowych i spotkania starych znajomych, a także bodziec do dalszej indywidualnej i zespołowej pracy nad sobą na treningach. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze większe grono nie tylko nauczycieli dołączy do nas, by wspólnie spędzać czas na treningach i jeszcze większą grupą reprezentować Ostrołękę i okolice oraz Mazowsze na kolejnych zawodach w różnych kategoriach wiekowych. Serdecznie do tego zachęcamy. Warto zaznaczyć, iż Rok 2012 to Rok Aktywności, Integracji i Solidarności Międzypokoleniowej - podkreślają nauczyciele ostrołęckich szkół startujący w imprezie.

Odsłon: 3002
Komentarzy: 3
15:15, 05.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Dobkowska współpracuje z Jackiewiczem

Skoczkini wzwyż z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki nawiązała współpracę z fizjoterapeutą. Aleksandra Dobkowska ma duże wsparcie od strony specjalisty. - Wszystko po to, by zapobiec kontuzjom i urazom w dalszym etapie przygody sportowej - mówi Bartosz Witkowski, szkoleniowiec 14-latki.

Marta Łada druga w Białymstoku

Marta Łada druga w Białymstoku

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mityngu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

» Wasze komentarze

II LO @ 22:27, 05.07.2012r. IP: *.*.170.25

Hahha ;P Nauczyciele z II LO górą!! I dobrze;) Oby tak dalej;).. Pozdrowienia Panie Piotrusiu;)

I LO @ 22:41, 05.07.2012r. IP: *.*.127.80

Super, gratulacje!!!:)

III LO @ 15:53, 17.11.2014r. IP: *.*.131.37

Pani Małgorzata wymiata! :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo