« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Oni już nie zagrają w Pekpolu

Czwórka zawodników ostrołęckiego Pekpolu, która reprezentowała klub z minionym sezonie podpisała już nowe umowy z innymi zespołami. W ostatnich dniach uczynił to przyjmujący Paweł Pietkiewicz o którego odejściu z Ostrołęki było najgłośniej i to nie tylko w naszym mieście.


Kontrakt zawodnika został rozwiązany m.in. ze względu na konflikt z trenerem. Po kilka miesiącach negocjacji Paweł Pietkiewicz podpisał umowę z zespołem AZS Stal PWSZ Nysa.

Klub już wcześniej zmienił Konrad Woroniecki, który przeniósł się z Pekpolu by bronić barw Campera Wyszków, który kupił miejsce w pierwszej lidze od GTPS Gorzów Wielkopolski. Do Energetyka Jaworzno trafił z kolei najlepszy środkowy Pekpolu Mateusz Sacharewicz.

Kontrakt z drugoligowym Pronarem Hajnówka podpisał z kolei atakujący Pekpolu Artur Żyliński.

Odsłon: 2575
Komentarzy: 3
08:30, 15.07.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

iza @ 08:49, 16.07.2012r. IP: *.*.137.151

Dlaczego Pekpol, który istnieje w Ostrołęce 10 lat nie jest zdolny wykształcić choćby jednego zawodnika na boisko. Wszyscy to zakontraktowani zawodnicy ze świata :( :( :(

inn @ 16:34, 16.07.2012r. IP: *.*.127.183

Bo u nas nie ma żadnej uczelni a zawodnik który kończy 19 lat wyjeżdża na studia. W siatkówkę może grać do 35 roku życia a później co? będzie puszki zbierał? nie ma uczelni, nie ma warunków

inn @ 16:35, 16.07.2012r. IP: *.*.127.183

poza tym jest to sport profesjonalny, w Bełchatowie też nie ma żadnego miejscowego, tak samo jak w wielu klubach I ligi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo