« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 11 sierpnia 2020 r., imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowe starcia na kortach w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Para ostrowsko-otwocka Marek Zdrojkowski i Andrzej Rutkowski okazała się najlepsza w deblowym turnieju tenisa ziemnego rozegranym na kortach ziemnych przy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym spotkaniu doświadczeni zawodnicy okazali się lepsi od najstarszej pary turnieju Wiesława Wyszkowskiego i Waldemara Rępy ...


zwyciężając po niezwykłej batalii 6:4, 4:6, 11:9.

 

Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło ostrołęczanom Markowi Dawidczykowi/Januszowi Mierzejewskiemu oraz Januszowi Czapskiemu/Maciejowi Leonarskiemu. Do rywalizacji przystąpił również jeden mikst z Ostrołęki Bartosz Nowak/Aleksandra Bojarska, który zakończył rywalizację w fazie grupowej.

Przypomnijmy, iż 25 sierpnia na kortach ziemnych w Ostrołęce rozegrane zostaną Otwarte Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Więcej o tej imprezie w najbliższych dniach w naszym serwisie.

Półfinały: Marek Zdrojkowski/Andrzej Rutkowski - Marek Dawidczyk/Janusz Mierzejewski 6:3, 6:4, Waldemar Rępa/Wiesław Wyszkowski - Janusz Czapski/Maciej Leonarski 6:3, 6:0. Finał: Waldemar Rępa/Wiesław Wyszkowski - Marek Zdrojkowski/Andrzej Rutkowski 4:6, 6:4, 9:11.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Deblowy w Tenisie Ziemnym w Ostrowi Mazowieckiej (12.08.2012)

Odsłon: 1154
Komentarzy: 1
19:46, 14.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Byly tenisista @ 07:11, 16.08.2012r. IP: *.*.146.122

No Wiesiek gratuluję. Starość nie radość ale zdrowie i technika nadal się Ciebie trzymają.Troszkę mniej piwka i będziesz wygrywał jeszcze przez długie lata. Tego Ci życzę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo