« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Deblowe starcia na kortach w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Para ostrowsko-otwocka Marek Zdrojkowski i Andrzej Rutkowski okazała się najlepsza w deblowym turnieju tenisa ziemnego rozegranym na kortach ziemnych przy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym spotkaniu doświadczeni zawodnicy okazali się lepsi od najstarszej pary turnieju Wiesława Wyszkowskiego i Waldemara Rępy ...


zwyciężając po niezwykłej batalii 6:4, 4:6, 11:9.

 

Trzecie miejsce w rywalizacji przypadło ostrołęczanom Markowi Dawidczykowi/Januszowi Mierzejewskiemu oraz Januszowi Czapskiemu/Maciejowi Leonarskiemu. Do rywalizacji przystąpił również jeden mikst z Ostrołęki Bartosz Nowak/Aleksandra Bojarska, który zakończył rywalizację w fazie grupowej.

Przypomnijmy, iż 25 sierpnia na kortach ziemnych w Ostrołęce rozegrane zostaną Otwarte Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Więcej o tej imprezie w najbliższych dniach w naszym serwisie.

Półfinały: Marek Zdrojkowski/Andrzej Rutkowski - Marek Dawidczyk/Janusz Mierzejewski 6:3, 6:4, Waldemar Rępa/Wiesław Wyszkowski - Janusz Czapski/Maciej Leonarski 6:3, 6:0. Finał: Waldemar Rępa/Wiesław Wyszkowski - Marek Zdrojkowski/Andrzej Rutkowski 4:6, 6:4, 9:11.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Deblowy w Tenisie Ziemnym w Ostrowi Mazowieckiej (12.08.2012)

Odsłon: 1201
Komentarzy: 1
19:46, 14.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Weronika nie dała rady Carolinie Alves

Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu. Weronika Falkowska uczestniczyła w turnieju ITF World Tennis Tour. Niespełna 21-letnia tenisistka zakończyła udział w zmaganiach w Portugalii.

Dobre otwarcie Falkowskiej

Dobre otwarcie Falkowskiej

Niespełna 21-letnia tenisistka, której rodzice i dziadkowie pochodzą z Ostrołęki i okolic ma za sobą pierwszym meczu w turnieju ITF World Tennis Tour. W Portugalii rozprawiła się z wyżej notowaną zawodniczką z Korei. Weronika Falkowska wygrała w dwóch setach. 

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Falkowska wystartuje w Portugalii. Ostatnio wygrała w Monastirze

Niespełna 21-letnia Weronika Falkowska w najbliższych dniach wystartuje w turnieju tenisa w Portugalii. Pula nagród to 25 000 dolarów. Rodzice oraz dziadkowie tej młodej i znanej zawodniczki pochodzą z naszego terenu.

Siódma wygrana UKS Mag

Siódma wygrana UKS Mag

Tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka występujący w V lidze - gr. B wrócili do gry. Jan Klemendorf i spółka wybrali się do Nasielska na starcie z miejscową Spartą. Przed pierwszą grą było wiadomo, że walka będzie się toczyć o drugie miejsce w tabeli. Nasi gracze bez większych problemów poradzili sobie z miejscowymi i plasują się tuż za liderem - Spartą Szczytno.

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

Dobry sezon 2020 w wykonaniu Bartosza Muracha

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.

» Wasze komentarze

Byly tenisista @ 07:11, 16.08.2012r. IP: *.*.146.122

No Wiesiek gratuluję. Starość nie radość ale zdrowie i technika nadal się Ciebie trzymają.Troszkę mniej piwka i będziesz wygrywał jeszcze przez długie lata. Tego Ci życzę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo