« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyszkowski i Bieniecki deblowymi mistrzami Ostrołęki (zdjęcia)

Wiesław Wyszkowski i Stefan Bieniecki wywalczyli mistrzostw Ostrołęki w grze podwójnej w zawodach rozegranych w weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W decydującym spotkaniu pokonali parę ostrołęcko-zambrowską Rafała Kołodziejskiego i Adama Styłę 9:7. Trzecie miejsce zajął debel...


Piotr Mrozek i Rafał Wyrębek, który po równie zaciętej batalii pokonał parę Krzysztof Szkopek i Kacper Kamiński 9:7. W zawodach wzięła się udział para Cezary Brzuzy/Piotr Szczepanek oraz mikst Jędrzej Nowak/Aleksandra Bojarska.

Wyniki grupy A: Brzuzy/Szczepanek - Bieniecki/Wyszkowski 2:9, Bieniecki/Wyszkowski - Kołodziejski/Styła 4:9, Kołodziejski/Styła - Brzuzy/Szczepanek 9:1.
Wyniki grupy B: Szkopek/Kamiński - Nowak/Bojarska 7:9, Nowak/Bojarska - Mrozek/Wyrębek 5:9, Szkopek/Kamiński - Mrozek/Wyrębek 9:8.

Półfinały turnieju: Kołodziejski/Styła - Szkopek/Kamiński 9:1, Bieniecki/Wyszkowski  - Mrozek/Wyrębek 9:7.
Mecz o trzecie miejsce: Szkopek/Kamiński - Mrozek/Wyrębek 7:9.
Finał: Kołodziejski/Styła - Bieniecki/Wyszkowski 7:9.

Zobacz zdjęcia:
Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym (25.08.2012)

Odsłon: 2754
Komentarzy: 0
20:13, 27.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dudziec drugi. Piersa trochę dalej

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w IV turnieju tenisa stołowego Grand Prix Wiązownej. W zmaganiach wzięli udział zawodnicy z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. 

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Piersa trzeci, Dudziec czwarty

Dwóch zawodników z powiatu ostrołęckiego wzięło udział w turnieju tenisa stołowego z okazji dnia Niepodległości. W zmaganiach, które zostały rozegrane w Serocku wzięła duża ilość zawodników, jednak wszystko toczyło się zgodnie z aktualnymi regulacjami sanitarnymi.

UKS Mag bez straty

UKS Mag bez straty

Trzecie spotkanie i trzecia wygrana tenisistów stołowych z Ostrołęki. Gracz UKS Mag mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli V ligi w grupie B. W niedzielę nie dali większych szans ekipie UKS Return III Piaseczno.

Klemendorf z odznaczeniem

Klemendorf z odznaczeniem

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki podjęta została decyzja, iż odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" otrzyma legenda tenisa stołowego w naszym miejście Jan Klemendorf. 66-latek jest wciąż aktywnym zawodnikiem i reprezentuje barwy UKS Mag Ostrołęka.

 

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy do obstawiania

Tenis stołowy jest nie tylko w cieniu tenisa ziemnego, ale również w wielu miastach kibice często zapominają, że działają tam kluby tenisa stołowego. Nieco pomijany sport zyskał na znaczeniu w czasie pandemii i nie należy go lekceważyć.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo