Środa, 8 maja 2024 r., imieniny Stanisława, Lizy, Dezyderii

Narew z punktem na koncie wraca z Przasnysza (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi zremisowali w wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północnej z MKS Przasnysz 1:1. Podopieczni trenera Marcina Romana od 35. minuty meczu grali w przewadze, czerwoną kartką został bowiem ukarany Piotr Piasecki.

Narwianie bramkę zdobyli w 60. minucie spotkania za sprawą Piotra Strzeżysza. Ostatni kwadrans meczu obie drużyny grały w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymał również Mateusz Pełtak.

Gospodarze walczyli do samego końca i na pięć minut przed końcem meczu zdobyli bramkę z rzutu karnego. W polu karnym ręką zagrał Jakub Zalewski, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Krzysztof Butryn.

MKS Przasnysz - MKS Narew Ostrołęka 1:1 (0:0)
Bramki: Butryn 85. (k) - Strzeżysz 60.

Narew: Łyziński - Dzwonkowski, Zalewski, Jędrzejczyk, Rupacz - Charmuszka, Pełtak, Stachowicz (75. Dawidzki), Wargulewski (46. Niedźwiecki) - Strzeżysz, Pietrasiak (60. Kubat)

Czerwone kartki: Piasecki 35. - Pełtak 75. (za drugą żółtą)

MKS Przasnysz - MKS Narew Ostrołęka 1:1 (23.09.2012)

Odsłon: 2871
Komentarzy: 5
18:41, 23.09.2012r.

Prawie im wyszło z Weszło. KS CK Troszyn sekundy od wygranej

Remisem 1:1 zakończyło się hitowe starcie zespołu z Troszyna z KTS-em Weszło. Nasi wygrywali po rzucie karnym. Przedsezonowy faworyt do wygrania IV ligi z Warszawy wyrównał w doliczonym czasie gry.

Kto asystentem w zespole Romana?

Już wczoraj informowaliśmy, iż następcą Łukasza Bałazego w drugiej drużynie Narwi Ostrołęka będzie Marcin Roman, który w przeszłości wystąpił w blisko 200 meczach klubu oraz zdobył 21 bramek. Kto będzie jego asystentem?

Troszynianie grają u siebie. Żeby z Weszło im wyszło!

Przed nami hit kolejki w IV lidze. Dzisiaj piłkarze z Troszyna zagrają z naszpikowaną gwiazdami ekipą z Warszawy. KS CK podejmie KTS Weszło. Jesienią górą byli rywale, którzy wygrali 2:0 i wówczas ograli lidera, czyli naszych.

KS CK Troszyn. Dmitruk: Podium uznałbym za duży sukces

Piłkarze z Troszyna wygrali po raz osiemnasty w sezonie. Podopieczni Michała Złotkowskiego poradzili sobie na boisku MKS-u Piaseczno. Gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Edgardo Ruiz.

Szymon Piasta znów w kadrze!

Kolejny występ byłego zawodnika Rzekunianki Rzekuń, Korony Ostrołęka, AP Walecznych Olszewo-Borki w reprezentacji Polski do lat 15. Gracz Legii Warszawa wystąpił w starciu kadry przeciwko Węgrom.

wynik @ 19:01, 23.09.2012r. IP: *.*.205.158

jak kadzidlo?

abc @ 19:34, 23.09.2012r. IP: *.*.81.23

TRAGEDIA

kibic @ 19:36, 23.09.2012r. IP: *.*.171.196

2-0 prowadzili a skończyło się 2-2. W pierwszej połowie powinno być 3-1 dla Kadzidła, a było 1-0

kibic @ 10:47, 24.09.2012r. IP: *.*.91.182