« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze OCT triumfują na mecie Merida Mazovia MTB (zdjęcia)

Zawody MTB w Nowym Dworze Mazowieckim zakończyły XIII-etapowy sezon cyklu Merida MTB Marathon. W niedzielę 7 października na ostatnim etapie wystartowało blisko 1200 zawodników, a wśród nich reprezentanci Ostrołęka Cycling Team. Nie zabrakło naszych asów atutowych Marii Kamińskiej i Artura Budnego.


W zawodach oglądaliśmy również Wojciecha Bukowskiego, Wiesława Kamińskiego, Piotra Nabiałka, Krzysztofa Serafińskiego, Wiesława Podeszwę i Grzegorza Ziemaka.

Na podium XIII etapu stanęli: Artur Budny i Wiesław Kamiński zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach oraz Maria Kamińska, któa była trzecia w swojej kategorii.

Na podium w klasyfikacji generalnej cyklu stanęli: Artur Budny - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - mężczyźni HM3 (młodzież), gdzie główna nagrodą był rower marki Merida,  Agnieszka Mażewska - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - kobiety FK4 oraz Maria Kamińska pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - kobiety FK5

Przed naszą drużyną jeszcze jeden start w tym sezonie. W najbliższą sobotę 13 października finałowy etap cyklu Poland Bike Marathon. Zawody startują w warszawskiej dzielnicy Wawer, tuż obok Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobacz zdjęcia:
Merida Mazovia MTB w Nowym Dworze Maz. (7.10.2012)

Odsłon: 1386
Komentarzy: 3
18:11, 11.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

» Wasze komentarze

rower @ 08:22, 12.10.2012r. IP: *.*.192.138

Brawoo

wiola @ 09:04, 12.10.2012r. IP: *.*.65.18

Brawo dla OCT za dobre przygotowanie zawodników do startów w wyscigach.

marek @ 20:15, 14.10.2012r. IP: *.*.66.5

Brawa

Agnieszki

Artura

Mari

Wiesława p

Wiesława k

Wojciecha

Grzegorza

Piotra

Krzysztofa

No i dla Oct. :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo