« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze OCT triumfują na mecie Merida Mazovia MTB (zdjęcia)

Zawody MTB w Nowym Dworze Mazowieckim zakończyły XIII-etapowy sezon cyklu Merida MTB Marathon. W niedzielę 7 października na ostatnim etapie wystartowało blisko 1200 zawodników, a wśród nich reprezentanci Ostrołęka Cycling Team. Nie zabrakło naszych asów atutowych Marii Kamińskiej i Artura Budnego.


W zawodach oglądaliśmy również Wojciecha Bukowskiego, Wiesława Kamińskiego, Piotra Nabiałka, Krzysztofa Serafińskiego, Wiesława Podeszwę i Grzegorza Ziemaka.

Na podium XIII etapu stanęli: Artur Budny i Wiesław Kamiński zajmując pierwsze miejsca w swoich kategoriach oraz Maria Kamińska, któa była trzecia w swojej kategorii.

Na podium w klasyfikacji generalnej cyklu stanęli: Artur Budny - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - mężczyźni HM3 (młodzież), gdzie główna nagrodą był rower marki Merida,  Agnieszka Mażewska - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - kobiety FK4 oraz Maria Kamińska pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej - kobiety FK5

Przed naszą drużyną jeszcze jeden start w tym sezonie. W najbliższą sobotę 13 października finałowy etap cyklu Poland Bike Marathon. Zawody startują w warszawskiej dzielnicy Wawer, tuż obok Centrum Zdrowia Dziecka.

Zobacz zdjęcia:
Merida Mazovia MTB w Nowym Dworze Maz. (7.10.2012)

Odsłon: 1338
Komentarzy: 3
18:11, 11.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

rower @ 08:22, 12.10.2012r. IP: *.*.192.138

Brawoo

wiola @ 09:04, 12.10.2012r. IP: *.*.65.18

Brawo dla OCT za dobre przygotowanie zawodników do startów w wyscigach.

marek @ 20:15, 14.10.2012r. IP: *.*.66.5

Brawa

Agnieszki

Artura

Mari

Wiesława p

Wiesława k

Wojciecha

Grzegorza

Piotra

Krzysztofa

No i dla Oct. :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo