« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kapitalna forma Natalii i Pawła. Cztery medale w dwa dni!

Natalia Podbielska i Paweł Postek
Natalia Podbielska i Paweł Postek

Wspaniałe wyniki na ogólnopolskich parkietach zaliczają Natalia Podbielska i Paweł Postek. Para ostrołęckich tancerzy w jeden z ubiegłych weekendów, w zaledwie dwa dni, aż czterokrotnie stawała na podium. Jakby tego było mało, po tygodniowej przerwie, w ubiegłą niedzielę, przywieźli kolejne dwa medale!


Szczęśliwa passa trwa od września czyli od początku sezonu. Kulminacją był ostatni weekend ubirgłego miesiąca, kiedy to młodzi tancerze w ciągu zaledwie dwóch na podium stawali aż czterokrotnie. Najpierw w sobotę w Płońsku (29 września) Natalia i Paweł wywalczyli dwa brązowe medale. Dzień później natomiast, na turnieju "O Złotą Podwiązkę", przed własną publicznością (turniej odbywał się w Ostrołęce), byli bezkonkurencyjni w tańcach standardowych w swojej kategorii, a w łacinie zajęli ostatecznie trzecie miejsce spośród 12 par.

Ubiegły weekend również należał do szczęśliwych. Natalia i Paweł zaliczyli dwa świetne starty i na turnieju w Mławie zdobyli dwa brązowe medale. Para aktualnie występuje w kategorii wiekowej powyżej 15 lat. W stylu standardowym młodzi tancerze rywalizują w klasie B, a w stylu latynoamerykańskim w klasie C.

Natalia Podbielska i Paweł Postek tańczą razem od listopada 2011 roku. Należą do klubu KTT "Fan" działającego przy Ostrołęckim Centrum Kultury. Ich trenerem jest Jarosław Śliwowski. Ciężkie treningi odbywają aż pięć razy w tygodniu w Ostrołęce i Makowie Mazowieckim.

Natalia to uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Ma 16 lat, mieszka w Krukach k. Ostrołęki. W klubie KTT "Fan" tańczy odkąd skończyła 8 lat. Taniec to jej pasja. Z nim wiąże nadzieje na przyszłość. Na co dzień interesuje się wizażem, ale wolny czas poświęca głównie treningom tańca.

Paweł mieszka w Szelkowie Starym (pow. makowski). Uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Zespole Szkół im. Żołnierzy AK w Makowie Mazowieckim. Swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczął 6 lat temu. Na pierwsze zajęcia poszedł z ciekawości i od tamtej pory regularnie trenuje. Taniec daje mu dużo przyjemności, jest jego pasją, z którą wiąże swoją przyszłość i której poświęca swój cały wolny czas. Natalia jest trzecią partnerką w jego dotychczasowej karierze. Bliższe są mu tańce standardowe, w których czuje się lepiej, a z tańców latynoamerykańskich najbardziej lubi sambę.

Odsłon: 3669
Komentarzy: 2
14:10, 20.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

aga @ 09:04, 21.10.2012r. IP: *.*.147.246

Gratulacje!!!

Ala @ 11:20, 21.10.2012r. IP: *.*.92.67

Inne kluby z Ostrołeki, również tańczyły w sobotę. Jak ich wyniki?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo