« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte boje tenisistów stołowych w Wąsewie (zdjęcia, wideo)

Niezwykle zacięta, emocjonująca i ciekawa była rywalizacja zawodników w hali Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego. Gospodarzem zawodów był wójt gminy Rafał Kowalczyk, który sam ambitnie walczył o każde zwycięstwo w turnieju.


- Cieszy mnie obecność tak wielu zawodników podczas turnieju ku pamięci tak znakomitego trenera, nauczyciela i społecznika, jakim był śp. Ryszard Łoniewski - podkreślał wójt gminy Wąsewo Rafał Kowalczyk. - Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna i z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalna w naszym regionie. Poziom turnieju był naprawdę wysoki o czym świadczy udział zawodników występujących również w rozgrywkach ligowych.

Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 lat oraz powyżej lat 16. W sumie blisko pięćdziesięciu zawodników z kilku powiatów zmagało się w zawodach, rozgrywanych systemem „rosyjskim” czyli
do dwóch przegranych meczów. Zawodnicy zgotowali kibicom niesamowite emocje, turniej stał na bardzo wysokim poziomie.

W kategorii do lat 16 najlepszym zawodnikiem okazał się Maciej Pieńkos, który w decydującym starciu pokonał Rafała Podlesia. Kolejne miejsca zajęli Patryk Zadroga i Łukasz Ambroziak. W gronie zawodników powyżej lat 16 zwycięstwo odniósł Paweł Listwon, który pokonał w decydującym starciu Konrada Fidurę. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Perzanowski i Krzysztof Ruszczyński.

 

Zobacz zdjęcia:
II Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego (2.02.2013)

 

Zobacz spotkanie wójta Rafała Kowalczyka z prezesem KS Wąsewo Zbigniewem Orłowskim:  

Odsłon: 1543
Komentarzy: 0
15:27, 05.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo