« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poland Bike Marathon: Walentynkowe Biegi w Otwocku

Wyścig kolarzy już za kilka miesięcy
Wyścig kolarzy już za kilka miesięcy

Takich zawodów w Otwocku jeszcze nie było. W niedzielę 17 lutego odbędą się I Walentynkowe Biegi Narciarskie. Organizatorem imprezy jest Poland Bike we współpracy z OKS Start Otwock i Urzędem Miasta Otwocka. Start i meta znajdą się na stadionie OKS Start Otwock przy ulicy Sportowej 1.


Zapisy uczestników przyjmowane są na stronie internetowej www.polandbike.pl

- Liczymy przede wszystkim na zimową aurę – mówi Grzegorz Wajs, organizator Poland Bike Marathon. – Mamy nadzieję, że śniegu nie zabraknie i będziemy mogli ścigać się na nartach. Impreza nie jest jednak zagrożona. Jeżeli przyjdzie odwilż i pogoda nie pozwoli na zawody narciarskie, to odbędą się biegi crossowe na tej samej trasie, wytyczonej w urokliwych lasach otwockich.

I Walentynkowe Biegi Narciarskie w Otwocku zostaną rozegrane w czterech kategoriach: KRASNALE (dzieci do lat 10 na dystansie 500 m), FAN (dzieci i młodzież stawiający pierwsze kroki na biegówkach – dystans 3 km), MINI (młodzież i dorośli – dystans 6 km) i
MAX (młodzież i dorośli – dystans 10 km).

To będzie przedsmak sportowych emocji w Otwocku z Poland Bike. W maju Otwock zadebiutuje jako gospodarz jednego z etapów kolarskiego cyklu Poland Bike Marathon 2013.

Odsłon: 1516
Komentarzy: 0
21:31, 13.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo