« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poland Bike Marathon: Walentynkowe Biegi w Otwocku

Wyścig kolarzy już za kilka miesięcy
Wyścig kolarzy już za kilka miesięcy

Takich zawodów w Otwocku jeszcze nie było. W niedzielę 17 lutego odbędą się I Walentynkowe Biegi Narciarskie. Organizatorem imprezy jest Poland Bike we współpracy z OKS Start Otwock i Urzędem Miasta Otwocka. Start i meta znajdą się na stadionie OKS Start Otwock przy ulicy Sportowej 1.


Zapisy uczestników przyjmowane są na stronie internetowej www.polandbike.pl

- Liczymy przede wszystkim na zimową aurę – mówi Grzegorz Wajs, organizator Poland Bike Marathon. – Mamy nadzieję, że śniegu nie zabraknie i będziemy mogli ścigać się na nartach. Impreza nie jest jednak zagrożona. Jeżeli przyjdzie odwilż i pogoda nie pozwoli na zawody narciarskie, to odbędą się biegi crossowe na tej samej trasie, wytyczonej w urokliwych lasach otwockich.

I Walentynkowe Biegi Narciarskie w Otwocku zostaną rozegrane w czterech kategoriach: KRASNALE (dzieci do lat 10 na dystansie 500 m), FAN (dzieci i młodzież stawiający pierwsze kroki na biegówkach – dystans 3 km), MINI (młodzież i dorośli – dystans 6 km) i
MAX (młodzież i dorośli – dystans 10 km).

To będzie przedsmak sportowych emocji w Otwocku z Poland Bike. W maju Otwock zadebiutuje jako gospodarz jednego z etapów kolarskiego cyklu Poland Bike Marathon 2013.

Odsłon: 1536
Komentarzy: 0
21:31, 13.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo