« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prolog Lotto Poland Bike Marathon już 3 marca

Gmina Wieliszew znów znalazła się na mapie Poland Bike Marathon. W niedzielę 3 marca w Skrzeszewie koło Wieliszewa odbędzie się zimowy prolog Lotto Poland Bike Marathon 2013, organizowany we współpracy z Gminą Wieliszew i Powiatem Legionowskim.


Podobnie jak w przypadku jesiennych zawodów Poland Bike XC - I Wieliszewskiego Crossu Rowerowegoo Puchar Powiatu Legionowskiego na starcie pojawią się amatorzy jazdy na rowerach górskich oraz miłośnicy biegania. Przed rywalizacją kolarzy zostanie rozegrany Wieliszewski Bieg Terenowy o Puchar Wójta Gminy Wieliszew, na trasie liczącej 5 km.

Kolorowe Miasteczko Poland Bike z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów znajdą się na terenie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie, przy ul. Szkolnej 10. Rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach, ale tym razem nieco skróconych, ze względu na zimową aurę: MAX (32 km), MINI (15 km) oraz FAN (5 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, Otwarte Zimowe Mistrzostwa Wieliszewa). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat.

Trasa jest niezwykle urozmaicona, wymarzona wręcz do jazdy na rowerach górskich – mówi Grzegorz Wajs, organizator Lotto Poland Bike Marathon. – Wyścigi będą przebiegać po bardzo ciekawym, dość technicznym i pagórkowatym terenie wokół Uroczyska Poniatów. Trasa w gminie Wieliszew prowadzi leśnymi duktami i ścieżkami, pełno na niej zjazdów i podjazdów. Zapraszam do Skrzeszewa. Wystartować może każdy, bez względu na wiek.

Prolog w Skrzeszewie zostanie rozegrany na zasadach etapu Poland Bike Marathon. Obowiązuje start sektorowy z uwzględnieniem ubiegłorocznej punktacji, a do zdobycia jest pełna pula punktów. Więcej na www.polandbike.pl.

Odsłon: 1267
Komentarzy: 0
16:22, 27.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo