« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Prolog Lotto Poland Bike Marathon już 3 marca

Gmina Wieliszew znów znalazła się na mapie Poland Bike Marathon. W niedzielę 3 marca w Skrzeszewie koło Wieliszewa odbędzie się zimowy prolog Lotto Poland Bike Marathon 2013, organizowany we współpracy z Gminą Wieliszew i Powiatem Legionowskim.


Podobnie jak w przypadku jesiennych zawodów Poland Bike XC - I Wieliszewskiego Crossu Rowerowegoo Puchar Powiatu Legionowskiego na starcie pojawią się amatorzy jazdy na rowerach górskich oraz miłośnicy biegania. Przed rywalizacją kolarzy zostanie rozegrany Wieliszewski Bieg Terenowy o Puchar Wójta Gminy Wieliszew, na trasie liczącej 5 km.

Kolorowe Miasteczko Poland Bike z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów znajdą się na terenie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie, przy ul. Szkolnej 10. Rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach, ale tym razem nieco skróconych, ze względu na zimową aurę: MAX (32 km), MINI (15 km) oraz FAN (5 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, Otwarte Zimowe Mistrzostwa Wieliszewa). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat.

Trasa jest niezwykle urozmaicona, wymarzona wręcz do jazdy na rowerach górskich – mówi Grzegorz Wajs, organizator Lotto Poland Bike Marathon. – Wyścigi będą przebiegać po bardzo ciekawym, dość technicznym i pagórkowatym terenie wokół Uroczyska Poniatów. Trasa w gminie Wieliszew prowadzi leśnymi duktami i ścieżkami, pełno na niej zjazdów i podjazdów. Zapraszam do Skrzeszewa. Wystartować może każdy, bez względu na wiek.

Prolog w Skrzeszewie zostanie rozegrany na zasadach etapu Poland Bike Marathon. Obowiązuje start sektorowy z uwzględnieniem ubiegłorocznej punktacji, a do zdobycia jest pełna pula punktów. Więcej na www.polandbike.pl.

Odsłon: 1306
Komentarzy: 0
16:22, 27.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo