Czwartek, 21 marca 2019 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Młodziczki Nike już w półfinale Mistrzostw Polski!

Kolejny rewelacyjny występ zapisały na swoim koncie młodziczki Nike Ostrołęka prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego. Tym razem nasze młode siatkarki świetnie spisały się na turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski, który w miniony weekend został rozegrany w Wałczu.

W pierwszym spotkaniu ostrołęczanki uległy gospodarzowi zawodów Libero Wałcz. W kolejnych nie dały szans drużynom z Szlichtyngowa i Bartoszyc, zajmując drugie miejsce w zawodach i awansując do dalszych rozgrywek Mistrzostw Polski.

Wyniki rywalizacji w turnieju w Wałczu
Libero Wałcz - Nike Ostrołęka 2:0 (25:20, 25:20)
Olimp Bartoszyce - Virtus Szlichtyngowa 2:0 (25:8, 25:13)
Nike Ostrołęka - Virtus Szlichtyngowa 2:0 (25:12, 25:14)
Libero Wałcz - Olimp Bartoszyce 2:1 (19:25, 25:22, 15:10)
Olimp Bartoszyce - Nike Ostrołęka 0:2 (22:25, 12:25)
Libero Wałcz - Virtus Szlichtyngowa 2:0 (25:7, 20:13)

Klasyfikacja końcowa: 1. Libero Wałcz, 2. OTPS Nike Ostrołęka, 3. Olimp Bartoszyce, 4. Virtus Szlichtynganowa.

Siatkarki Nike w turnieju w Łodzi wystąpiły w składzie: Paulina Niedźwiecka (kapitan), Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Magdalena Piersa, Kaja Kędzierska, Klaudia Jadczak, Julia Serowiecka, Katarzyna Majewska, Kinga Radzka, Natalia Ossowska, Paulina Trzcińska.