« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cheerleaderki z Ostrołęki najlepsze w pierwszym etapie Mistrzostw Polski (zdjęcia)

Zespół Tęcza z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Ostrołęce okazał się najlepszy w Otwartych Mistrzostw Mażoretek i Cheerleaderek Polski Środkowej. Podczas zawodów w Poddębicach ostrołęczanki świetnie zaprezentowały się w układzie, który ćwiczyły od dłuższego czasu.


W hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach zaprezentowało się czternaście zespołów tanecznych z trzech województw (mazowieckiego, świętokrzyskiego i łódzkiego). Ostrołęckie cheerleadereki zaprezentowały się w składzie: Maja Czyż, Aleksandra Dobkowska, Maja Korzeniecka, Dominika Sakowska, Antonina Socha, Julia Antośkiewicz, Alicja Walc, Maria Tymińska, Amelka Sobocińska i Laura Jońska.

Dziewczęta zaprezentowały układ taneczny z pomponami przygotowany pod okiem instruktora szkoły tańca Pasja – Żanety Cwaliny Śliwowskiej.

Przygotowania do występu na tak prestiżowej imprezie trwały już od dwóch miesięcy i są efektem pracy wielu osób, nauczycieli i rodziców, którzy zabiegali o to aby przedszkolaki z siódemki mogły tak świetnie zaprezentować się na mistrzostwach.

Zespół wrócił z konkursu z główną nagrodą mistrzostw oraz uzyskał kwalifikacje do dalszego etapu Mistrzostw Polski, który będzie miał miejsce w Opolu.

Szersze wyniki rywalizacji Mistrzostw Polski Środkowej

Zobacz zdjęcia:
II Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Środkowej (13.04.2013)

Odsłon: 5197
Komentarzy: 4
17:39, 19.04.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

E... @ 20:24, 19.04.2013r. IP: *.*.137.152

Gratulacje!

an. @ 07:49, 20.04.2013r. IP: *.*.147.246

Gratulacje!!!

rodzic @ 09:11, 20.04.2013r. IP: *.*.3.187

Gratulacje, w końcu coś innego niż piłka nożna, taniec towarzyski i ludowy. TAK TRZYMAĆ SIÓDEMKA!!!!

gość @ 15:37, 20.04.2013r. IP: *.*.230.192

Brawo dziewczyny , przedszkolaki górą !!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo