Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Korona HiD po raz dziesiąty zgarnęła komplet punktów (zdjęcia)

W spotkaniu 26. kolejki rozgrywek ligi okręgowej piłkarze ostrołęckiej Korony HiD pokonali w meczu przed własną publicznością Tęczę JBB Łyse 2:1. To już dziesiąte z rzędu zwycięstwo podopiecznych trenera Tomasza Słowika w rundzie wiosennej, która przybliżyło znacznie zespół do awansu do IV ligi.

W sobotnim meczu prowadzeni jako pierwsi objęli goście w 47. minucie meczu za sprawą Adriana Gwiazdy. Gospodarze grali jednak ambitnie i w 63. minucie spotkania wyrównali stan meczu. Do siatki rywali trafił Piotr Karczewski.

W kolejnych minutach meczu podopieczni trenera Tomasza Słowika nie zdołali wykorzystać kilku sytuacji strzeleckich i dopiero w 89. minucie gry zdobyli zwycięską bramkę. Rzut karny na bramkę zamienił Piotr Kamionowski.

W drużynie Korony HiD zadebiutował Krzysztof Majewski (rocznik 1996), który w 75. minucie gry zmienił Sebastiana Rudzińskiego.

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse 2:1 (0:0)
Korona HiD: Karczewski 63. P. Kamionowski 89. (k) - A. Gwiazda 57.

Korona HiD: Olkowski - P. Kamionowski, Karczewski, Manowski, Rupacz - K. Kamionowski, Kaczyński, Orzoł (35. Kobyłecki) (90. Turek), Krupka - Nosek, Rudziński (75. Majewski)

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza JBB Łyse (18.05.2013)