« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cats Claw Crew zwycięzcą turnieju w Niemczech

Grupa Cats Claw Crew zajęła pierwsze miejsce podczas międzynarodowego turnieju tańca w Hanowerze. Ekipa reprezentująca Ostrołękę, Rzekuń i Siedlce została zaproszona do rywalizacji, jako goście specjalni. W drodze do finału pokonali m.in. grupy z Niemiec i Holandii.


- Najcięższa była dla nas walka w półfinale, gdzie mieliśmy dogrywkę z bardzo dobrą ekipą z Niemiec - napisali do nas członkowie zespołu Cats Claw Crew. - Bitwy były bardzo emocjonujące, ponieważ mieliśmy wcześniej kupione bilety na powrót, a impreza się opóźniała. Musieliśmy więc zdecydować, albo zrezygnować z finałów i wracać, albo ryzykować, że wygramy i dzięki temu zdobędziemy środki na powrót. Postanowiliśmy zostać i walczyć.

Podczas zawodów tancerze wystąpili w składzie: Bartek (Skromny) Białobrzewski, Aleksander (Nevi) Białobrzewski i Kamil (Monk) Białobrzewski z Rzekunia, Tomasz (Jonasz) Nikodemski z Ostrołęki oraz Dawid (Gieras) Gieranin z Siedlec. Wyjazd tancerzy został wsparty finansowo przez ostrołęcki ratusz.

Odsłon: 3085
Komentarzy: 4
11:04, 27.05.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Anonim @ 12:01, 27.05.2013r. IP: *.*.50.215

Wielki szacunek, że zostaliście i walczyliście do końca i wygraliście n1.

anka @ 12:12, 27.05.2013r. IP: *.*.116.99

gratulacje!!!

K @ 16:29, 27.05.2013r. IP: *.*.36.34

Świetnie, że w końcu los się do was uśmiecha:-) oby tak dalej:-)

anna @ 19:46, 27.05.2013r. IP: *.*.129.165

Gratulacje!!!!!!
Świetny pomysł dla mam z okazji ich święta!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo