« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 2 grudnia 2020 r., imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kurpiowskie Piaski 2013. Zgłoś się do wyścigu!

Już trzeci rok z rzędu na terenie powiatu ostrołęckiego, a dokładniej na terenie gminy Rzekuń będzie miała miejsce ogólnopolska impreza kolarska. Tym razem po wschodnich terenach leśnych gminy pojadą kolarze z naszych okolic, województwa, a także bardziej odległych miejscowości kraju.


Wyścig odbędzie się już 16 czerwca w miejscowości Ołdaki gm. Rzekuń, ok. 10 km od Ostrołęki na terenie Zespołu Szkół. Start wyścigu nastąpi o godz. 11.00 dla dzieci ze szkoły podstawowej i o 12:00 dla dorosłych oraz gimnazjalistów i „dla tych, którym jeszcze się chce” (przejechać rowerem).

Ten ostatni wyścig to nowość dla osób niewprawionych, które chcą sprawdzić swoje umiejętności w trudnym leśnym terenie. Dystans, który muszą pokonać kolarscy debiutanci oraz gimnazjaliści to 13 km (dwa okrążenia).

Dla dorosłych zawodników na dystansie open będzie do przejechania ok. 32 km a dzieci ze Szkoły Podstawowej przejadą 7 km na niewymagającej leśnej trasie (dwa okrążenia po 3500 m).

Dodatkową atrakcją podczas tegorocznego wyścigu jest wyścig „o złoty dzwonek do roweru” dla przedszkolaków. W ubiegłych latach czyli Czarnowiec 2011 oraz Kamianka 2012.

Wszelkie informacje dotyczące wyścigu, oraz regulamin i formularz zgłoszeń można znaleźć na stronie organizatora www.kk24h.pl.

Odsłon: 1870
Komentarzy: 7
10:14, 07.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

gapcio @ 10:53, 07.06.2013r. IP: *.*.10.119

po co gnać głupiego?
orzeszki piwko telewizorek - to jest życie

chejter @ 16:46, 07.06.2013r. IP: *.*.55.168

Je*ać taki wyścig ! W tamtym roku przygotowanie trasy przez OCT było do d*py CH*ujowo oznaczona itp.Nie potrzebnie takie coś jest organizowane

xyz @ 17:21, 07.06.2013r. IP: *.*.240.3

Nie chcesz - nie jedziesz. W czym problem?


--

do chajter @ 07:44, 08.06.2013r. IP: *.*.230.64

W Kamiance (2012) wyścig organizowała AG bez limitu Ostrołęka i okolice a nie ktoś inny - impreza była przednia :)
Za oznaczenie trasy był odpowiedzialny ktoś inny więc nie mieszaj spraw.
Wyścig tegoroczny nie ma nic wspólnego ze stowarzyszeniem, które znaczyło trasę.
Organizatorem jest Klub Kolarski 24h.
Trasa jest przygotowana znakomicie.
Przyjedź 9 czerwca o 15:00 to się przekonasz.

OCT - IWONA @ 09:43, 08.06.2013r. IP: *.*.52.83

Łatwo pisać anonimowe komentarze.
Za przygotowanie trasy rzeczywiście odpowiedzialne było OCT. Członkowie stowarzyszenia zagłosowali na tak, a potem zostawili ZARZĄD z konsekwencjami.
Ludzie, którzy zobowiązali się być odpowiedzialnymi za trasę (w ubiegłym roku) w większości są teraz w klubie KK24h. Cieszę się, że w nowym stowarzyszeniu pracują bardziej odpowiedzialnie:)

Hejterzy mają to do siebie, że komentują na nie - dlatego dyskusja z takowymi nie ma sensu.

Co do trasy z ubiegłego roku warto przypomnieć, że niektórzy (jeżdżący na rowerach, a nie tylko komentujący) ubiegłoroczną trasę uznali za najmocniejszy punkt wyścigu.

Tylko ten kto nie nie robi, nie popełnia błędów.

Iwona @ 09:52, 08.06.2013r. IP: *.*.52.83

... i jeszcze w Kamiance OCT współorganizowało imprezę z AG, a ni tylko oznaczało trasę.

Jeśli tegoroczny ORGANIZATOR nie pamięta, to chętnie odświeżę pamięć :) - byłam na zebraniach organizacyjnych i pomagałam w organizacji.

Marek @ 06:36, 11.06.2013r. IP: *.*.65.18

Zapraszamy do zapisów :)
Zgłoszeni do środy 13.06.2013
Po objeździe trasy wszyscy stwierdzają, że jest znakomita. Tylko się ścigać.
Prawdopodobnie w środę lub czwartek 13,14.06 będzie jeszcze zapoznanie się z trasą, kto tego nie uczynił.
Czytajcie naszą stronę kk24h.pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo