« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najlepsi ringowcy walczą w Szafarczyskach (zdjęcia)

Blisko dwustu młodych zawodników rywalizuje w VII Ogólnopolskim Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" rozgrywanym na boisku w Szafarczyskach. Zawody organizowane przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Nasiadki od lat cieszą się dużym zainteresowaniem.


Nie inaczej było także i tym razem, a na zaproszenie klubu z Nasiadek do Szafarczysk przyjechały uznane kluby w Polsce, szkolące dzieci i młodzież w ringo. Dla większości z nich to ostatni poważny sprawdzian przez Mistrzostwami Polski, które zaplanowane są na początek lipca.

W silnej stawce zawodniczek i zawodników z całej Polski dobrze radzą sobie podopieczni trener Sylwii Smilgin-Kamińskiej, która jest jednocześnie od siedmiu lat głównym organizatorem imprezy Kurpiowski Jantar.

Turniej może odbyć się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, Starostwa Powiatowego oraz dodatkowej - medialnej pomocy naszego serwisu. Wyniki rywalizacji podamy po zakończeniu turnieju.

Zobacz zdjęcia:
VII Ogólnopolski Turniej w Ringo "Kurpiowski Jantar" (8.06.2013)

Odsłon: 2746
Komentarzy: 0
14:48, 08.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Runmageddon w Ostrołęce w drugiej połowie sezonu?

Ostrołęczanie będą musieli jeszcze poczekać aż plaża miejska wypełni się unikalnymi przeszkodami Runmageddonu. Organizatorzy poinformowali nas, że event w Ostrołęce odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie sezonu, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Poranny trening ostrołęczanina w 'Dzień dobry TVN' (wideo)

Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

Rekrutacja do klasy sportowej w 'dwójce'

Rekrutacja do klasy sportowej w "dwójce"

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, jak co roku, prowadzi nabór do klasy czwartej sportowej z rozszerzeniem siatkówki dla dziewcząt i piłki nożnej dla chłopców. Z powodu pandemii koronawirusa rekrutacja będzie odbywać się inaczej.

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Ostrołęckie obiekty sportowe otwarte od poniedziałku

Miejskie obiekty sportowe tj. orliki, boiska szkolne, korty ceglane przy ulicy Hallera, korty asfaltowe przy ulicy Witosa, boiska piłkarskie i stadion przy ulicy Witosa oraz boisko piłkarskie przy ulicy Partyzantów zostaną udostępnione od poniedziałku 18 maja br.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo