« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rajd I LO na stulecie szkoły (zdjęcia)

Ponad 60 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym najstarszego ostrołęckiego ogólniaka. Impreza zorganizowana została z okazji stulecia szkoły. Rowerzyści wyruszyli sprzed I LO i przez Białobiel i Lelis dotarli do leśniczówki w Dąbrówce, gdzie zatrzymali się na krótki odpoczynek.


Kolejnym przystankiem była leśniczówka w Łęgu Starościńskim, gdzie na uczestników czekały kiełbaski z grilla.

Pracownicy Lasów Państwowych oprowadzili rowerzystów po ścieżce dydaktycznej. W imprezie wziął udział m.in. Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, który jest absolwentem I LO. Na rowerze jechała również dyrektor placówki Anna Koronka.

Rajd zorganizowany został dzięki współpracy Stowarzyszenia Rowerowego OCT, Starostwa Powiatowego, Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz I LO im. gen. J. Bema w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Rajd rowerowy I LO na stulecie szkoły (23.06.2013)

Odsłon: 3675
Komentarzy: 1
17:09, 23.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

leśniczy @ 06:26, 25.06.2013r. IP: *.*.203.114

Czy to znaczy, że gdyby nie stulecie szkoły to ta impreza nie odbyłaby się? Fajnie byłoby gdyby rajdy i wycieczki odbywały się po prostu dla zdrowia i przyjemności. Po co zaraz dorabiać ideologię i myśleć o zapisaniu tego w ramy jakichś tam obchodów a potem wykazywać w sprawozdaniach.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo